Praktyczna Intuicja -trening i inspiracja ze Slawomirem i Izabel

Przestań działać tak skromnie.
Jesteś wszechświatem
w ekstatycznym ruchu.
~ Rumi ~

Praktyczna Intuicja – trening i inspiracja ze Sławomirem i Izabelą

Rozwiń swoją praktyczną intuicję (PI) – to jedna z najcenniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. Sprawia, że stajesz się bardziej samodzielny/-a i lepiej wiesz co Ci w duszy gra i śpiewa…

Na warsztatach możesz doskonalić swoją PI, lepiej zdefiniujesz swój indywidualny stan intuicyjny, który jest stanem oczekiwania, w którym otrzymujemy „readings”. Praktykując ten stan, możesz łatwiej w niego wejść i osiągnąc lepsze wyniki.

Druga część tego procesu to „tłumaczenie” otrzymywanych informacji. Tak samo jak najpierw śnimy a potem analizujemy sny, podobnie otrzymujemy intuicyjne „readings” a potem je interpetujemy.

W ten intensywny dzień będziemy pracować z intuicją, uzdrawianiem, medytacją, pisaniem i procesem grupowym aktualizująć Twoje cele i odnawiając Twoje życie. My ze swojej strony płyniemy, gramy, prowokujemy i wyprowadzamy ze strefy komfortu. Każdy otrzyma też od nas indywidualne wsparcie i oczyszczenie tego, co lub kto zakłóca jego praktyczną intuicję.

– Sławomir & Izabela

W programie m.in:
– Intuicja – sztuka niewiedzy, przyzwolenie na „nie wiem”, indywidualny stan intyucyjny
– Jak interpretować otrzymywane informacje
– Intuicja versus inne głosy wewnętrzne (racjonalista, sceptyk, perfekcjonista, ofiara, fałszywy deklamator, poganiacz, zranione dziecko, buntownik etc.)
– Algorytmy wybierania niezakłóconych „readings”, odrzucania autosugestii, falszywych tęstknot etc.
– Język intuicji – obrazy, symbole, metafory, energy readings
– Intuicyjne pisanie, metoda strumienia wybraźni
– Kto albo co przeszkadza?
– Pola morficzne wg Ruperta Sheldrake, 7 zmysł człowieka
– Co mi w duszy gra i śpiewa, praca z Wyższym Ja

dr Sławomir Sówka
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie energetyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 12-letnie doświadczenia z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.

mgr Izabela Wołowiec
psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody; astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech, wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną, jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.

Kiedy: 3 luty 2018
Sb. 01.02.18 od godz. 10:30 do godz. 19:30
tego dnia również
Nocny Rytuał przy Dźwiękach Gongów GONG PUDŻA: 03.02.18, godz. 21:00 – 8:00

Gdzie: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała

Cena zawarsztat:
-180zł (jesli ktos przychodzi tylko na warsztat)
Jesli ktos przychodzi na obydwa sobotnie wydarzenia ( Intuicja i Gong Pudża) za oba: 300zł

Informacje & zapisy:
T: 531 576 198
E: dakini@dakini.pl

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata na nr konta: Dakini Aleksandra Żochowska, 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

W przypadku wycofania się uczestnika z udziału w kursie co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia kursu następuje zwrot 100% przedpłaty.

Zapraszamy również na sesje indywidualne z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką w Bielsku:

poniedziałek – 5 lutego, godz. 8:00, 10:00, 13:00, 14:30, 17:00, 19:00 (zapisy T: 531 576 198,E: dakini@dakini.pl)

Celem sesji indywidualnych jest oczyszczenie na różnych poziomach energetycznych. Udana sesja prowadzi do kreatywnych impulsów w życiu, prawdziwego szacunku dla samego siebie, wspiera rozwój emocjonalny i duchowy.
Jeśli przepływ energii pomiędzy częściami ciała, organami i komórkami nie jest optymalny, sesja pomoże odnaleźć emocjonalne i duchowe przyczyny, stać się bardziej samodzielnym i świadomie wspierać proces uzdrawiania w leczeniu medycznym. Skuteczne oczyszczenie prowadzi do poszerzonej świadomości własnych zdolności samouzdrawiania i ich aktywacji.
Podczas sesji indywidualnych oczyszczamy również całą aurę z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur. Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad i sprawiają, że czujemy się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu i czujemy się niestabilni emocjonalnie. Rezultatem jest to, że bardziej doceniamy i wykorzystujemy nasze doświadczenia, talenty i możliwości.
Sesje indywidualne mogą mieć również następujące działanie (wszystkie tematy):
dają ciału siły życiowe
wspierają klienta aby odnalazł psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe przyczyny swoich symptomów i chorób
uwalniają blokady energetyczne i obce energie
wspierają świadomość zdolności samouzdrawiania i ich aktywację
polepszają jakość snu u dorosłych i dzieci, pomagają usunąć problemy związane z zasypianiem czy wybudzaniem się
pomagają przy migrenie i bólach głowy
prowadzą do przemiany fałszywych przekonań i wzorców w relacjach poprzez pracę z własnymi, uzdrawiającymi, wewnętrznymi obrazami (pojednanie z wewnętrznym dzieckiem, wewnętrzną rodziną etc.)
usuwają ograniczające i destrukcyjne programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera, np. program cierpienia, bycia ofiarą, obwiniania i karania siebie, przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha” etc.
wspierają energetycznie osoby po przebytej długiej chorobie
wnoszą więcej lekkości, większą koncentrację, przetwarzają wewnętrzny niepokój i brak relacji u nastolatków
prowadzą do większej koncentracji i równowagi pomiędzy potrzebą ruchu i spokoju u dzieci
wspierają powstawanie nowych perpektyw, wolnych od iluzji i manipulacji
pomagają każdemu być bliżej samego siebie

Każdy termin jest jednocześnie praktyczną pomocą życiową, pomocą w samopomocy.
Sesje indywidualne są również możliwe wtedy kiedy temat jeszcze się nie wykrystalizował ale istnieje rezonans z naszą energią.
W ciągu dwóch tygodni od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.