Wielka GONG PUDŻA – Nocny Rytuał Dźwięku

Nocny Rytuał przy Dźwiękach Gongów
ze Sławomirem Sówką, Izabelą Wołowiec i Aleksandrą Żochowską
Gong_Puja_4 11402547_814681188645479_4524890569314414512_o

Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.

Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia. Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.

Przygotowania do Pudży rozpoczynamy od tańca, medytacji ruchowej lub oddechowej. Następnie zanurzamy się w ciele śniącym, aby prowadzić dialog z własną duszą, aktualnym tematem, uczuciem, snem lub innym wymiarem (aktywna imaginacja wg C. G. Junga). Rezultatem są kreatywne impulsy i odpowiedzi, które służą naszemu życiu.

W czasie Gong Pudży medytujemy lub śpimy. Jest to sen niezwykły, bo świadomy. W czasie nocy Sławomir, Izabela i Arleta grają na wielu gongach i dzwonach rurowych, podczas kiedy uczestnicy „kąpią się” w uzdrawiających wibracjach gongów. Wyłaniające się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu sprzyja rozwojowi nowych perspektyw.

Niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy ahata i anahata, dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.

Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży !

Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc/śpiwór, karimatę/materac, większość czasu spędzamy na leżąco.

dr Sławomir Sówka
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie energetyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 12-letnie doświadczenia z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.

mgr Izabela Wołowiec
psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody; astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech, wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną, jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.

Dakini Alexandra – nauczyciel jogi, terapeutka dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa i wg szkoły nepalskiej, opiekunka Studia Dakini

Kiedy: 03.02.18, godz. 21:00 – 8:00

Gdzie: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała

Inwestycja dla dobrego samopoczucia: 120 zł

Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc i karimatę, większość czasu spędzamy na leżąco.

Informacje & zapisy:
T: 531 576 198
E: dakini@dakini.pl

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata na Nr konta: Dakini, Aleksandra Żochowska, 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945.

W przypadku wycofania się uczestnika z udziału w Pudży co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia kursu następuje zwrot 100% przedpłaty.

Zapraszamy również do przeczytania ciekawych informacji o Gong Pudży, dobrodziejstwach dźwięków gongów i ciekawych faktach w wywiadzie Ireny Stanisławskiej ze Sławomirem Sówką zamieszczonego w miesięczniku „Nieznany Świat”

Zapraszamy również na sesje indywidualne z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką w Bielsku:

poniedziałek – 5 lutego, godz. 8:00, 10:00, 13:00, 14:30, 17:00, 19:00 (zapisy T: 531 576 198,E: dakini@dakini.pl)

Celem sesji indywidualnych jest oczyszczenie na różnych poziomach energetycznych. Udana sesja prowadzi do kreatywnych impulsów w życiu, prawdziwego szacunku dla samego siebie, wspiera rozwój emocjonalny i duchowy.
Jeśli przepływ energii pomiędzy częściami ciała, organami i komórkami nie jest optymalny, sesja pomoże odnaleźć emocjonalne i duchowe przyczyny, stać się bardziej samodzielnym i świadomie wspierać proces uzdrawiania w leczeniu medycznym. Skuteczne oczyszczenie prowadzi do poszerzonej świadomości własnych zdolności samouzdrawiania i ich aktywacji.
Podczas sesji indywidualnych oczyszczamy również całą aurę z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur. Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad i sprawiają, że czujemy się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu i czujemy się niestabilni emocjonalnie. Rezultatem jest to, że bardziej doceniamy i wykorzystujemy nasze doświadczenia, talenty i możliwości.
Sesje indywidualne mogą mieć również następujące działanie (wszystkie tematy):
dają ciału siły życiowe
wspierają klienta aby odnalazł psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe przyczyny swoich symptomów i chorób
uwalniają blokady energetyczne i obce energie
wspierają świadomość zdolności samouzdrawiania i ich aktywację
polepszają jakość snu u dorosłych i dzieci, pomagają usunąć problemy związane z zasypianiem czy wybudzaniem się
pomagają przy migrenie i bólach głowy
prowadzą do przemiany fałszywych przekonań i wzorców w relacjach poprzez pracę z własnymi, uzdrawiającymi, wewnętrznymi obrazami (pojednanie z wewnętrznym dzieckiem, wewnętrzną rodziną etc.)
usuwają ograniczające i destrukcyjne programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera, np. program cierpienia, bycia ofiarą, obwiniania i karania siebie, przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha” etc.
wspierają energetycznie osoby po przebytej długiej chorobie
wnoszą więcej lekkości, większą koncentrację, przetwarzają wewnętrzny niepokój i brak relacji u nastolatków
prowadzą do większej koncentracji i równowagi pomiędzy potrzebą ruchu i spokoju u dzieci
wspierają powstawanie nowych perpektyw, wolnych od iluzji i manipulacji
pomagają każdemu być bliżej samego siebie

Każdy termin jest jednocześnie praktyczną pomocą życiową, pomocą w samopomocy.
Sesje indywidualne są również możliwe wtedy kiedy temat jeszcze się nie wykrystalizował ale istnieje rezonans z naszą energią.
W ciągu dwóch tygodni od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.