Joga Vinyasa dla początkujących

Wiosenna energia dla twego ciała :)
Zapraszam na kurs jogi Vinyasa dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą w tym stylu oraz dla tych, którzy jogę już zaczęli i chcą nadal zgłębiać początki. Nie musisz znać nazw pozycji, całe zajęcia poprowadzę cię krok po kroku przez oddech i asany. Nie musisz mieć silnych mięśni rąk ani super wyćwiczonych mięśni brzucha! Wystarczy chcieć się poruszać

Vinyasa to joga płynnych przejść, gdzie oddech nadaje rytm ruchom, gdzie pogłębiamy uważność naszego oddechu. Przez dwa miesiące będziemy się uczyć jak lekko płynąć i jak dać się prowadzić oddechowi jednocześnie pogłębiając świadomość naszego ciała, jego możliwości i wyzwań jakie nam stawia, w zgodzie ze sobą, tu i teraz.
Kurs obejmuje 8 spotkań raz w tygodniu, po 60 minut.
Podczas kursu zapoznasz się z podstawowymi asanami i ich połączeniem w sekwencje (może słyszałeś/słyszałaś o powitaniu Słońca? To jedna z takich sekwencji) przy pomocy oddechu.
Każde spotkanie zaczyna się i kończy praktyką uważnego oddechu – pranajamą.

W Studiu są maty i inne pomoce potrzebne przy praktyce. Jeśli masz swoją matę, możesz ją wziąć ze sobą.

Kurs obejmuje 8 zajęć
termin: od 6.05 do 24.06
poniedziałki: godziny 16.15-17.15
Miejsce: Studio Dakini, Partyzantów 44, Bielsko-Biała.
Cena kursu: 290 zł

Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 90 zł tytułem „kurs jogi Viniyasa od 04.03″
Nr konta: http://dakini.pl/kontakt/
Pozostałą kwotę 200 zł wpłacamy gotówką na pierwszych zajęciach.
Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadząca:
Ania Studencka „Weź Oddech”:
Uczę Vinyasa jogi, czyli jogi płynnych przejść, gdzie asany łączą się z oddechem przykładając dużą wagę do świadomości własnego ciała, pracy tu i teraz, w uważności na płynące z ciała sygnały. Nieodłączną częścią prowadzonej przeze mnie praktyki jest uważność na oddech, nie tylko w ruchu ale również w relaksie, dlatego stałą częścią zajęć jest pranajama.
Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (500RYT) w stylu Vinyasa: ukończyłam kurs nauczycielski jogi Vinyasa pierwszego (200 YTT) i drugiego (300YTT) stopnia w Yogi Flight School akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance uprawniający do nauczania jogi na całym świecie. Poza jogą jestem ogrodniczką, zielarką i fitoterapeutką z wykształcenia i powołania, zakręcona ekologicznie i w duchu slow life, prowadzę również ogród permakulturowy
Joga pojawiła się w moim życiu w 2003 roku jednak praktykę regularną zaczęłam w 2020 roku jako formę pracy ze sobą po doświadczeniu depresji. Podczas pandemii dołączyłam do internetowej Yogi Flight School gdzie odbyłam dwumiesięczny kurs pozycji odwróconych i balansujących, i od tego czasu jestem zakochana w tych pozycjach i ich wpływie na nasze ciało i umysł: dzięki jodze żyję każdego dnia.