Sha Mana Sage

Sage

Wyjątkowa okazja spotkania z wiedzą i mądrością szamańską podczas czterogodzinnego wykładu połączonego z warsztatem. Sage pobierał duchowe nauki jogi, uzdrawiania, reiki, używania roślin leczniczych oraz prowadzenia terapii naturalnych. Posiada dar uzdrawiania z pomocą ziół i tradycyjnego okadzania według nauk szamańskich.
W pierwszej części wykładu Sage opowie o tradycyjnej wizji świata Aborygenów. Przybliży nam ich sposób myślenia oraz wierzenia oparte na interpretacji snów, a także ich kulturę i zwyczaje. Poznamy też niektóre tajniki medycyny naturalnej stosowanej przez rdzennych Australijczyków.
W drugiej części Sage wprowadzi uczestników w tematykę ludzkiej aury, która jest polem energetycznym stanowiącym odbicie uczuć, umysłowości, cielesności i ducha każdego człowieka. Aura jest ściśle powiązana z siedmioma czakramami, czyli centrami energetycznymi znajdującymi się w określonych miejscach w ludzkim ciele. Sage opowie także, jak stres, emocje i myślenie wpływa na aurę oraz jak zmieniają ją relacje międzyludzkie.
Głównym tematem warsztatu będzie praktyka oczyszczania aury i otoczenia przez okadzanie szałwią i pracę na meridianach, czyli kanałach energetycznych w organizmie człowieka, które łączą ciało i aurę w jedną niepodzielną całość. Sage zaprezentuje ćwiczenia i techniki służące odzyskaniu i utrzymaniu równowagi psychosomatycztnej.
Warsztat zostanie zakończony pokazem filmu „The Template Ceremony” („Ceremonia Matrycy”). Film opowiada o matrycy Świętej Geometrii, która stanowi rusztowanie wszechświata. Praktyka z jej użyciem łączy alchemiczny rytuał z chemią mózgu, obwodami biologicznymi, systemem endokrynologicznym. Oddziałuje na DNA poprzez wpływ na pole elektromagnetyczne ciała. Święta Geometria jest katalizatorem aktywującym ludzki potencjał i inicjującym wyzwolenie uzdrawiających sił drzemiących w człowieku. Pozwala także odzyskać pamięć naszej Prawdziwej Historii, co umożliwi odnaleźć autentycznej genealogii duszy wiodącej ku naszej prawdziwej jaźni.

Czas trwania warsztatu: 4 godziny
Koszt udziału: 60 zł

Kontakt: Aleksandra Żochowska tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Dla chętnych Sage oferuje udział w indywidualnych sesjach uzdrawiających. Koszt udziału to 150 zł
(umawianie sesji indywidualnych j.w. )Sage