Mantrateka – Zatańcz z Duszą : Uzdrawianie relacji z Matką

MANTRATEKA – Zatańcz z Duszą : Uzdrawianie relacji z Matką. Wybaczenie Kobietom.

Zapraszam serdecznie w niesamowitą podróż – soul party, Mantrateka – taniec, śpiew, ruch, modlitwa – oczyszczenie, wzniesienie, uwolnienie, uzdrowienie – sesja spontanicznego tańca intuicyjnego przy mantrach i wysokowibracyjnej muzyce, medytacja w ruchu.

Mawia się, że mantry to pomost między Niebem a Ziemią, ja zwykłam twierdzić, że te specjalne modlitwy to nośnik Miłości ponad czasem i przestrzenią – wprowadzając przy pomocy wibracji własnego głosu, intonując słowa pochodzące najczęściej z Sanskrytu, czy języka Gurmukhi – przywracamy nasze najgłębsze połączenie ze Stwórcą, powracając do najbardziej pierwotnej energii jaką jest Miłość – „paliwo” dla naszej duszy.

Przy dźwiękach o uzdrawiającej częstotliwości, delikatnym, płynącym z duszy tanecznym krokiem zaproszę w drogę do jednej z najdelikatniejszych przestrzeni w naszym wnętrzu – do Mamy.
Relacja z Matką jest naszą pierwszą, pierwotną relacją – dusze Matki i dziecka spotykają się na poziomie subtelnym na długo przed zaistnieniem w materii. Ta relacja to bardzo często przestrzeń do konfrontacji z najbardziej wymagającymi lekcjami i spotkaniami karmicznymi z poprzednich wcieleń, dlatego korzystając z doświadczenia mojej wieloletniej pracy nad sobą, oraz pracy z ludźmi w dziedzinie diagnozowania pola energetycznego i karmy – wiem, że to relacja wymagająca specjalnego zaangażowania i wielopoziomowej, intensywnej i głębokiej pracy. Relacja z Mamą stanowi schemat do wszystkich innych relacji i związków w naszym życiu, rany i jakości z tej relacji przenosimy na relacje i związki z naszymi partnerami, przyjaciółmi, dziećmi, dlatego warto wnieść w tą przestrzeń jeszcze więcej miłości i światła, aby być i żyć szczęśliwie, radośnie, świadomie. Relacja z Matką jest również matrycą relacji z Kobietami, kto nie uzdrowił w sobie pierwszej relacji, nie będzie umiał brać ani dawać Kobietom, będzie doświadczać trudności, traum, problemów, zdrad i konfliktów w tym obszarze.

Do spotkania z aspektem Matki w sobie, oraz z wszelkimi aspektami wypartymi w innych ważnych dla nas Kobietach – czyli z tym co jeszcze nie dotknięte, niedokochane, nieuznane, niezintegrowane w naszych żeńskich wcieleniach, w duszy – aby dotknąć Pełni w sobie – zapraszam Ciebie w ten specjalny wieczór.

Poprowadzę medytację przy mantrze Ma, powiem kilka słów przedmowy w odniesieniu do zagadnień Karmicznych tego tematu, wspólnie przemierzymy piękną, wirującą, radosną drogę do naszego pierwszego domu.
Żadne specjalne umiejętności ani wokalne, ani taneczne nie są potrzebne do tego warsztatu. Muzyka poniesie nas w proces niezależnie od tego na ile poczujesz w nim uczestniczyć czynnie – wibracja dźwięku przenika w struktury głębsze – jeśli poczujesz tańczyć, śpiewać, czy jeśli poczujesz poprostu siedzieć czy leżeć podczas sesji – proces będzie miał podobną wartość – jest to swobodna przestrzeń doświadczania w zupelniej spontaniczności i wolności dla każdego uczestnika.

Zapraszam serdecznie,

Katarzyna Cieślak – pasjonatka tańca i śpiewu wszelkiej formy, miłośniczka mantr i muzyki wysokowibracyjnej. Razem z mężem zajmują się od kilku lat diagnozowaniem Karmicznym, szerokopojętą praca z energią i polem, przy pomocy autorskich metod odczytów energetycznych i wglądów przy pomocy klocków znaczeniowych i figurek. Śpiewa mantry, maluje obrazy Świętej Geometrii, Kobieta z energią – żona, mama – radosna, wesoła, spontaniczna, wiedźma współczesna.

20 września godz. 18 – 21
Studio Dakini ul. Partyzantów 44
Koszt 50 zł

https://m.facebook.com/Na-pocz%C4%85tku-by%C5%82o-s%C5%82owo-2121987318052394

https://diagnozapola.wordpress.com/