Wieczór Movement Medicine z Ceremonią Równonocy

🌞Wieczór z Movement Medicine z CEREMONIĄ RÓWNONOCY w Bielsku Białej 🌞
🌎 Praktyka Movement Medicine
🔥Bębny i Handpan na żywo
🍀Aktywacja głosu
🌞 Ceremonia Movement Medicine
🍀 Zintegrowanie ciała, serca i ducha
🍀 Medytacja w Tańcu i Ruchu
🍀 Celebracja nowego cyklu
🌎 Zapisy:
Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
***********
🏡 Miejsce:
Zapraszamy Was do pięknej przestrzeni Dakini Studio
ul. Partyzantów 44
Bielsko-Biała
http://dakini.pl
***********
🌞 Zaczniemy o 19.00 i zakończymy o 22.30
***********
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem kontaktu ze sobą, ze swoim ciałem, sercem i wolnym umysłem. Zapraszamy chcących po prostu odprężyć się i rozpuścić napięcie w ciele lub poszukujących sposobu na holistyczny rozwój osobisty. Niepotrzebne jest wcześniejsze doświadczenie ani przygotowanie.
Praktyka polega na odblokowywaniem przepływu energii oraz świadomości w całym ciele.
Poprzez ciało praktykować będziemy mindfullness, stan otwartego umysłu, obecności w tu i teraz, kiedy myśli, wyobrażenia i emocje mogą swobodnie przepływać i łączyć się.
Praktyka tego stanu może usprawnić jakość naszego bycia w relacjach oraz w świecie w prawdzie i zaufaniu do tego kim jestem – tu i teraz.
Towarzyszy nam piękna muzyka dobrana do rytmu grupy i grana prosto z serca na bębnach, gitarze oraz z komputera. W czasie praktyki zachęcamy do uruchamiania głosu.
***
Koszt:
🌞70 zł + wolne datki na lokalny cel charytatywny
Po zapisaniu wyślemy do ciebie maila potwierdzającego z prośbą o wpłatę zaliczki – 20 zł
…………………………………………………………
🌎 Zapisy:
Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
…………………………………………………………
Daj znać jeśli masz jakieś pytania lub potrzeby.
Kontakt:
Marta tel. 502 184 535
Bogdan tel. 513 187 600
Email: warsztatymovement@gmail.com
…………………………………………………………
Prowadzący:
🌳 MARTA DRATWA-WASYŁEK – nauczycielka i moderatorka Movement Medicine, psychoterapeutka, trenerka i coach. Od 20 lat pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Skończyła wiele profesjonalnych szkoleń z coachingu, pracy z grupą, studia dla psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz szkolenie trenerskie Movement Medicine w Anglii. W swojej praktyce kieruje się poszukiwaniem równowagi pomiędzy różnymi perspektywami – światem naszych myśli, marzeń i pomysłów, emocji i przeżyć duchowych, a światem ucieleśnionych i realnych działań i projektów. Tworzy bezpieczną, a jednocześnie transformującą przestrzeń do rozwoju.
🌳 BOGDAN WASYŁEK – bębniarz i perkusista. Członek grupy perkusyjnej Freedance. Udzielał się również w grupach batucady brazylijskiej Bloco Central oraz Sereia di Varsovia. Razem ze swoim przyjacielem Michałem tworzą przestrzeń muzyki na żywo na cotygodniowych zajęciach Movement Medicine w Warszawie.
🌳KATARZYNA KAWOŃCZYK – muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, założycielka firmy Kopalnia dźwięków, w której na co dzień prowadzi zajęcia z zakresu gry na pianinie, gry na handpanie, improwizacji i teorii muzyki.
Bierze udział w projektach muzycznych, takich jak koncerty solowe i zespołowe, warsztataty, kręgi, kirtany, czy praktyka movement medicine.
W muzyce najważniejsza jest dla niej relacja z drugim człowiekiem.
…………………………………………………………
O metodzie:
▩ Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskiej.
Zdjęcie: unplash

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *