P I D G Y N – Koncert w częstotliwościach Solfeggio

PIDGYN to ptak z przestrzeni dźwiękowych, które rezonują z każdą komórką Twego ciała. Instrumenty, na których gra stroi w ten sposób, aby wydobywane dźwięki drgały w częstotliwościach Solfeggio, a sam stara się być jedynie łącznikiem pomiędzy tym co wibruje w podświadomości, a tym, co finalnie trafia do słuchaczy. Artysta od lat eksperymentuje i eksploruje fenomen poszerzania percepcji przez improwizację, a podczas koncertów zabiera słuchaczy w dalekie oniryczne krainy. Poprzez połączenie gitar, syntezatorów i nagrań terenowych tworzy pejzaże, które kategoryzowane są terminami takimi jak ambient, chill-out lub drone.

PIDGYN występował w Polsce, Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, a miejsca, w których gra to zazwyczaj centra jogi, kościoły, teatry lub specjalnie wybrane przestrzenie, których specyfika buduje atmosferę i pomaga przyswajać wybrzmiewające dźwięki. Po prawie 2-letniej przerwie powraca do koncertowania ze świeżą energią i jeszcze pełniejszym brzmieniem.

Linki

https://www.youtube.com/watch?v=suS6iP1fUuI – Relief in Motion z albumu Release

https://soundcloud.com/pidgynmusic/the-space-within-us-live – koncertowe nagranie z Galerii u Jezuitów w Poznaniu

https://www.pidgyn.bandcamp.com – Improwizowany album Release

KIEDY: 23.03.2019 (sobota)
godz. 20:00

GDZIE: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
INWESTYCJA: 40 zł

————————————–
ZAPISY I INFORMACJE :
Studio Dakini:
tel. 531 576 198
mail: dakini@dakini.pl
UWAGA! W okresie od 22.02 do 7.03 Dakini przebywa na wakacjach, więc zgłoszenia i informacje tylko mailem (z załączonym potwierdzeniem wpłaty) lub telefonicznie po 7.03.

Ilość miejsc jest ograniczona.