Zapachy, które zmieniają życie – warsztat

images (4)

Uzdrawianie zapachem czy aromaterapia to sztuka i nauka znana w świecie starożytnym, a przeżywająca od paru lat swój renesans.

Daltego przygotowaliśmy dla Was spotkanie w Studio Dakini, króre wprowadzi nas w tą piękną i pachnącą sferę – Sferę Zapachów, które zmieniają jakość życia.

Olejki eteryczne – to wielka tajemnica natury. Niektóre zawierają do kilkuset składników, z których wielu nadal nie znamy. Krążą w roślinach, powodując cyrkulację energii; bronią rośliny przed szkodnikami, a przyciągają te owady, które są dla niej pożyteczne.

Ja sama na sobie, odkąd kilka miesięcy temu je poznałam – doświadczam ich wpływu i szerokiego zastosowania do tego stopnia, że nie ruszam się bez nich z domu ;)
W domu mam i stosuję je w łazience, kuchni sypialni, podczas pracy przy komputerze, przed i w Studio podczas zajęć jogi, koncertów gongów, a także podczas różnego typu nagłych potrzeb moich i znajomych.

images (3)

To wspaniały Świat Roślin, którego bedziemy wspólnie poznawać i możemy go doświadczać na każdym, nawet naszym najgłębszym wewnętrznym poziomie.

Przybywajcie, będziecie zachwyceni, zwłaszcza, że i prowadząca, Ania Rykała, jest wyjątkową terapeutką dotykiem i zapachem, dźwiękiem.

Esencje roślin olejki eteryczne posiadają cały zespół składników wysoce korzystnych dla naszego samopoczucia. Badania kliniczne odkryły szeroką skalę ich właściwości, które nie tylko poprawiają nastrój i harmonizują nasze wibracje, ale także regenerują i odmładzają nasze ciało.

images (2)

Olejki eteryczne, te najwyższej jakości, które będziemy poznawać :
– zwalczają drobnoustroje
– zapewniają ochronę jako przeciwutleniacze
– spowalnianją proces starzenia
– chronią przed niszczącym wpływem chronicznego stanu zapalnego, nazwanego przez Magazyn Newsweek „źródłem wszystkich chorób”
– wykazują szerokie działanie lecznicze .

Olejki działają na: psychikę, obszary limbiczne, DNA, systemy obronne, wibracje, radiacje, pola magnetyczne, gruczoły wydzielania dokrewnego, cały system hormonalny, itp.

Każdego dnia szukamy sposobu, aby czuć się lepiej i wyglądać lepiej. By budząc się rano mieć wystarczająco dużo czasu, energii i możliwości oraz zadowolenia z siebie – aby żyć w pełni.

Podczas naszego wyjątkowego spotkania z olejkami przygotowaliśmy :

– prezentację olejków O JAKOŚCI TERAPEUTYCZNEJ
– omówienie olejków przydatnych w codziennym funkcjonowaniu
– sposoby aplikacji i miejsca najefektywniejszego ich oddziaływania
– wskazówki o działaniu: jakie olejki na jakie schorzenia
– degustację olejków stosowanych wewnętrznie
– praktyczne narzędzia do wzmacniania organizmu
– możliwość zakupu niektórych olejków

29 marca godz. 15:00 – 19.00

Studio Dakini, Bielsko-Biała, ul.Partyzantów 44
Czas trwania ok.4 godz. Koszt 40 zł
zapisy : tel 531 576 198 lub dakini@dakini.pl

Spotkanie poprowadzi :
Ania Rykała – z wykształcenia psycholog kliniczny, w swojej praktyce nauczycielka masaży orientalnych oraz technik odmładzających. Wykonuje i uczy masaży dla par, ukierunkowanych na uzdrawianie więzi miedzy partnerami.

UWAGA!
Istnieje możliwość zapisania się na wybrany z bogatej oferty Ani masaż na niedzielę 30.03. Zgłoszenia jak powyżej.
Masaż w promocyjnej cenie 100zł za godz. lub 150zł za 1,5godz.
O masażach i prowadzącej Ani Rykale można poczytać tutaj:
http://warsztaty.masaze-orientalne.pl/index.html

raindrop

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *