Za wszystkie moje relacje

Zapraszam cię na warsztat o relacjach: rodzinnych, przyjacielskich i romantycznych.
Bliskie relacje z racji tego jak bardzo są dla ciebie ważne mogą mieć ogromny wpływ na twój stan psychiczny, poczucie własnej wartości czy światopogląd zarówno w sposób wspierający jak i ograniczający.
Na warsztacie przyjrzymy się dynamikom tych relacji, sprawdzimy co służy a co nie, porozbijamy mechanizmy, popracujemy nad stawianiem jak i szanowaniem granic, klarowną komunikacją oraz aspektem bliskości, zaufania czy zabawy. Będziemy pracowali w kręgu, w parach jak i samodzielnie. Narzędzia, z których skorzystam to karty Dixit oraz bęben szamański, czyli popracujemy z podświadomością poprzez symbole.
Warsztat oparty jest o krąg, czyli obowiązuje nas zasada poufności, równości, autentyczności, otwartości i szacunku wobec innych. Krąg działa inspirująco i uzdrawiająco poprzez różnorodność osób w nim zasiadających z historiami, którymi się dzielą.
Struktura warsztatu:
1)Przywitamy się w kręgu – przedstawię zasady, każdy powie z jakim tematem do pracy przychodzi
2)Mini-wykład o aspektach relacji, z którymi będziemy pracowali: komunikacja, granice, zabawa, zaufanie, emocjonalność, bliskość, seksualność, dynamiki relacyjne, mechanizmy,odcinanie i żałoba
3)Każdy wyciągnie intuicyjnie karty Dixit, po czym w parach podzielicie się swoimi interpretacjami – z czym wam się kojarzą w odniesieniu do waszych żyć
4)Wewnętrzna podróż przy bębnie szamańskim w świat relacji
5)Powrót do pracy w parach – dzielenie się wizjami i interpretacjami
6)Krąg domykający
Z czym dokładnie można pracować na warsztacie?
– Związki: transformacja dynamiki, nauka komunikacji i granic, żegnanie nieaktualnych relacji, uzdrawianie i otwieranie seksualności, wewnętrzne dziecko, rozpracowywanie projekcji i mechanizmów, wybaczanie, integrowanie żałoby
– Relacje rodzinne: relacja z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, potomstwem (to samo co wyżej)
– Relacje przyjacielskie i koleżeńskie
– Relacje pracownicze: z szefem, z podwładnymi, ze współpracownikami
Na warsztacie można pracować nad 1 albo kilkoma relacjami. To zadzieje się samoistnie podczas podróży z kartami i przy bębnie, ale dobrze mieć klarowność przychodząc na warsztat, której relacji chcielibyśmy dotknąć przede wszystkim. Na warsztat można przychodzić samodzielnie, w parach, z przyjaciółmi czy z członkiem swojej rodziny.
Koszt udziału:
60zł/os.
Jeśli przyjdziesz z kimś – 50zł/os.
Ilość miejsc ograniczona – proszę przesyłać zgłoszenia poprzez:
fb: Suplement Świadomości
tel.: 720 899 185
Miejsce na warsztacie gwarantuje zapłacona zaliczka – 30zł (bezzwrotna). Konto zostanie podane w wiadomości prywatnej.
Zapraszam również dzień później na warsztat taneczny o relacjach damsko-męskich i integracji tych pierwiastków w sobie:
https://fb.me/e/IKaKlz4s
W dniach 30.07 – 08.08 stacjonuję w Zawoi i istnieje możliwość umówienia się ze mną na sesję indywidualną w obrębie Bielska-Białej, Żywca, Wadowic czy Rabki Zdrój. Sesja trwa 2h i kosztuje 230zł.
Prowadzący:
Jakub Stąpór – szaman, wykładowca, strażnik kręgów, handlarz, poeta. Pracuję indywidualnie oraz grupowo z ludźmi z całej Polski pomagając w integracji cienia i odkryciu potencjału. Sesje jak i warsztaty mają charakter podróży transowych, podczas których prowadzony przez pole korzystam z ustawień systemowych, medycyny kręgu, kontaktu fizycznego, werbalizacji, kart Dixit i różnych technik terapeutycznych pomagając w dotarciu do wypartych emocji i uwolnieniu ich, transformacji przekonań, wzroście samoświadomości, zwiększeniu kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem, integracji aspektu męskiego i żeńskiego oraz uzdrowieniu rodu i pojednaniu się z przodkami.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *