Z A N U R Z E N I E w Ciele w poszukiwaniu Dźwięku

18788710_10207343681550818_201851660_n
Zanurzymy się w ciele w jego przestrzeni i bogactwie w poszukiwaniu dźwięku.
Poprzez świadomy ruch rozluźnimy ciało, bowiem puszczenie napięć w ciele pozwala na lepszy kontakt z głosem. Nasz głos jest energią i jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć, poznawanie siebie i swojej siły.

Głos jest także wspaniałym narzędziem rozwoju duchowego.
Poszukamy dźwięku, który będzie dla każdego z uczestników najwłaściwszy na dany moment. Nie jest to lekcja śpiewu więc nie są potrzebne specjalne zdolności. Tutaj nie można się pomylić. Odkryjemy jak ważna jest tolerancja i wiara w siebie.
Warsztaty są dla tych, którzy chcą poeksperymentować, pobawić się własnym głosem, zrelaksować się, stworzyć coś w grupie. Wspólne śpiewanie ładuje pozytywnie, budzi radość i otwiera na nowe.
W poszukiwaniu – zanurzeniu i otwarciu pomogą nam instrumenty.
Na zakończenie odbędzie się krótki koncert na misach kryształowych i innych instrumentach.
Proszę o wcześniejsze zapisy :)
Zajęcia odbędą się przy minimalnej grupie 5 osób.

Alina Danielewicz – Najważniejszą z podróży mego życia jest podróż do wnętrza siebie. Moja indiańska dusza prowadzi mnie drogą samopoznania do odkrycie wewnętrznej prawdy, potencjału twórczego i radości życia. Od kilku lat organizuję lub prowadzę warsztaty, spotkania, kobiece kręgi. Bazuję na własnym doświadczeniu i wiedzy zdobytej na warsztatach, kursach, szkoleniach. Wciąż się uczę. Jestem malarką i Nauczycielką malarstwa intuicyjnego Vedic Art, Instruktorem Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała, Facylitatorem kinezjologii One Brain, brałam udział w rocznym kursie Teatru Obrzędowego, uczyłam się metody Arte Soul w Studium Terapii Sztuką. Jestem praktykiem Psychosyntezy. Znaczący wpływ na moje życie miały spotkania z takimi nauczycielami jak Ida di Donato, Kurt Callman, Detlef Kappert, Halina Szejak Vel Żeak, Dagna Ślepowrońska, Carol Ann Hontz, Maria Grzegorz, Danuta Kroskowska – Ogaoeno , dr Harvey Silver Fox Mette, Dhyani Ywahoo, Joanna Eichelberger, Ewa Białek, Shirli Roden i wielu innych. Jestem im wdzięczna za mądrość i wiedzę, którą się dzielą aby wspólnie tworzyć lepszy, bardziej przyjazny świat.

Inwestycja: 40 – 70 PLN w zależności jak wyjątkowym wydarzeniem było dla Ciebie Zanurzenie, płatne po spotkaniu

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *