Wczasy – Joga i warsztaty: Usłysz Siebie (i Innych) Rycerka

Już dziś zapowiadamy nasz doroczny wypad do Rycerki w lipcu na warsztato-wczasy lub wczaso-warsztaty. Poniżej dokładny opis tego wydarzenia, więc zarezerwuj czas i … jedziemy :)

USŁYSZ SIEBIE (I INNYCH)
RYCERKA 24 – 28.07.2019
Nieustanny pośpiech, gwar, chaos wokół nas powoduje, że tak trudno jest nam usłyszeć nasze prawdziwe pragnienia, potrzeby, a przede wszystkim wartości, które powinny nas prowadzić przez życie. Bez podążania własną drogą stajemy się sfrustrowani, niespokojni, niespełnieni. Stąd tak ważne jest USŁYSZEĆ SIEBIE: podążać ścieżką serca połączoną ze świadomością płynącą z umysłu, w radosne dobre życie. Kiedy komunikacja ze sobą jest klarowna, czysta – zaczynamy jasno i wyraźnie słyszeć innych i reagować na ich wartości i potrzeby. Wtedy każda relacja oparta jest na szacunku, życzliwości, zrozumieniu.
Zapraszamy Cię na kilka dni w piękne miejsce w Beskidach – do Agroturystki Państwa Radwaniaków. Pyszne wegetariańskie jedzenie, wygodne spanie, a przede wszystkim życzliwość, opieka i zawsze miły uśmiech naszych gospodarzy to atuty tego miejsca. Takie otoczenie sprzyja zatrzymaniu się i usłyszeniu siebie, tym bardziej, że codziennie będziemy ćwiczyć jogę, medytować, brać udział w warsztatach, odpoczywać w relaksie i kreować swoje życie podczas wizualizacji. Wieczorami będziemy umilać sobie czas koncertami mis i gongów, których dźwięki będą uzdrawiać nasze ciała, umysły, duszę. A dodatkowo będziemy się cieszyć swoim towarzystwem, pięknem przyrody, wewnętrzną ciszą.

W programie wczasów:
✅ Poranne i wieczorne medytacje
✅ Zajęcia jogi z pranajamą
✅ Koncerty mis i gongów tybetańskich
✅ Kreatywne wizualizacje
✅ Techniki relaksacyjne
✅ Zajęcia warsztatowe

Bliskość gór, szmer pobliskiej rzeczki, czyste powietrze, poranne pianie kogutów, pogaduszki przy wspólnym stole, rodzinna, domowa atmosfera, a do tego pyszne wegetariańskie jedzenie oraz pełna życzliwości i ciepła opieka naszych Gospodarzy – Dorotki i Krzysia Radwaniaków.
Pokoje 3 – 4 osobowe, sala do ćwiczeń i na zajęcia warsztatowe, zadbany ogród z dużą altaną- takie są warunki naszej „miejscówki” w Rycerce Górnej.

Prowadzące:
Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej
Dakini Alexandra – nauczycielka jogi i medytacji, terapeutka dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa i wg szkoły nepalskiej, opiekunka Studia Dakini

Serdecznie Was zapraszamy od 24 do 28 lipca 2019 do Agroturystki Państwa Radwaniaków w Rycerce
A my czyli prowadzące warsztaty Ola Żochowska i Marysia Kerth – jak zawsze damy to, co w nas najlepsze :)

Cena warsztatów:
przy wpłacie zaliczki do 18.05 promocyjna 790zł
przy wpłacie zaliczki do 18.06 obniżona cena 850zł
zaliczka po od 19. 06 do 18.07 cena 890zł
Uwaga! W przypadku ceny promocyjnej liczy się data wpływu zaliczki na konto Dakini.
Zaliczka: 150zł na konto Dakini (konto: Dakini, nr 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945)
W cenie zawarty udział w warsztatach oraz koszt pobytu i wyżywienia. Dojazd we własnym zakresie.

SERDECZNIE CIĘ ZAPRASZAMY!

zgłoszenia: Studio Dakini, tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *