Warsztaty „Uwolnij Swój Głos” z Olgą Szwajgier

10805624_979437198750968_1301759013485026397_n

Ten unikalny warsztat to przede wszystkim szukanie, odkrywanie siebie i swojego brzmienia. Zajęcia inspirują do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych, pomagają odbudować wiarę w siebie, uczą tolerancji i akceptacji siebie, uczą wykorzystywania swoich błędów jako „arcymistrzów” w rozwoju. Olga nie narzuca jedynej i słusznej drogi, wprost przeciwnie – ukazuje, że powielanie innych to zaprzepaszczenie siebie. Zachęca do korzystania z potęgi swojej intuicji, wyobraźni, wizualizacji i autosugestii. Bazuje na harmonii ciała, umysłu i ducha. Uczy jak uleczyć swój głos i swoją duszę.
Z doświadczenia pedagogicznego Olgi wynika, że nie ma osób bez słuchu, głosu czy poczucia rytmu, jest tylko nieumiejętność posługiwania się tymi środkami ekspresji. Olga uczy jak śpiewać całym ciałem, wierząc, że to co jest dostępne dla niej, dostępne jest też innym ludziom. Potrafi z niespotykaną szczerością i odwagą opowiadać o podróżach w głąb samej siebie, o poszukiwaniu korzeni własnego istnienia. Wierzy, że wszystkie wydarzenia w naszym życiu spowodowane są naszymi myślami i słowami – „Twoje myśli i słowa – powtarza często – tworzą Twoją rzeczywistość”. Zachęcamy więc do udziału w warsztacie każdego, kto chciałby otworzyć się na tę nową i niezwykłą formę wyrażania siebie.

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce poszerzyć swój potencjał twórczy, m.in. dla śpiewaków, piosenkarzy, muzyków instrumentalistów, aktorów, nauczycieli, coachów, osób doskonalących się w rozwoju osobistym.

Godziny zajęć: sobota 11.00 – 17.00
niedziela 10.00 – 16.00
Koszt 350 zł
Zaliczka : 100zł ( przy rezygnacji w ostatnim tygodniu nie zwracamy zaliczki)

Zapisy i szczegółowe informacje:
Aleksandra Żochowska, 531 576 198, dakini@dakini.pl

konto: Dakini, Aleksandra Żochowska , 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Warsztaty poprowadzi: Olga Szwajgier, światowej klasy sopranistka i twórczyni niezwykłej metody trenowania głosu, rozszerzyła swój własny przedział dźwiękowy z czterech do sześciu oktaw.Potrafi śpiewać teraz do granic możliwości naszego słuchu. Jest nie tylko uznaną wykładowczynią w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, ale też twórczynią „Laboratorium głosu”, gdzie uczy setki studentów w jaki sposób rozsądnie, zdrowo i w oparciu o własne zdolności posługiwać się głosem.

Więcej informacji o prowadzącej: http://www.olgaszwajgier.com/
Relacje uczestników: http://www.u-zrodla.pl/gl.htm
http://zwierciadlo.pl/2010/psychologia/warsztaty/czlowiek-instrument-dzwieku

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *