Warsztaty konwersacyjne “The British Royal Family”

11048729_459898600842930_1175660649994968420_o

To spotkania warsztatowe grupy osób, które uczą się języka angielskiego poprzez konwersacje pod czujnym okiem English native speakera i są kierowane do osób, które miały już kontakt z językiem angielskim.

Jest to znakomity sposób na naukę języka i nie tylko: przyjdź-przełam nieśmiałość, poznaj nowych ludzi i odnajdź swoją nową pasję! W spotkaniach możesz wziąć udział jednorazowo bądź regularnie, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Wystarczy tylko zapisać się minimum jeden dzień przed danym spotkaniem. Jeśli nie jesteś pewna/pewny, czy zajęcia te są dla Ciebie, pytaj śmiało! Chętnie pomogę Ci podjąć decyzję. Pierwszy z cykli warsztatów nosi tytuł “The British Royal Family”, podczas którego będziemy bliżej przyglądać się Brytyjskiej rodzinie królewskiej oraz poznawać pomocne i przydatne słownictwo, które pomoże nam wzmacniać umiejętność komunikowania się w języku obcym. A to wszystko przy pysznej, aromatycznej herbacie!

Prowadzący warsztaty to Steve, native English speaker z Wielkiej Brytanii dla którego nauczanie języka jest prawdziwą pasją. Jego podróże po świecie między innymi: Indie, Belgia czy Kuwejt dały mu możliwość poznania wielu kultur. Dziś wiedzę na ich temat może dzielić z nami podczas warsztatów. Ma bzika na punkcie krykieta i piłki nożnej. Dzięki swojej żonie uwielbia chodzić po polskich górach. Obecnie mieszka On w Polsce od 6 miesięcy, co daje mu możliwość poznania nowych ludzi oraz zanurzenia się w naszej kulturze. Prywatnie tata dwójki dzieciaków i oddany mąż. Zajęcia językowe które prowadzi Steve, są zawsze pełne uśmiechu, humoru, pozytywnej energii i wiedzy.

Czas trwania warsztatu: 1,5 h.
Cena: 35 PLN
Kontakt:
Telefon: 512317547
Mail: foryou.agata.kowalska@gmail.com

Liczba miejsca ograniczona!

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *