Warsztaty dla kobiet w ciąży

Trening Zdrowego Życia oraz Studio Dakini mają ogromny zaszczyt zaprosić kobiety na każdym etapie ciąży na ich pierwszy Dzień Matki! :) ♥

Z tej okazji przygotowaliśmy warsztaty zorientowane specjalnie na te najważniejsze 9 miesięcy. W programie:
– zdrowe odżywianie kobiety ciężarnej
– produkty zalecane i zakazane w ciąży
– domowe sposoby na dolegliwości ciążowe
– aktywność fizyczna kobiety w ciąży
– krótka gimnastyka kobiety ciężarnej do codziennej praktyki w domu lub na świeżym powietrzu.

Co zabrać ze sobą?
Wygodny strój i dobry nastrój :)
Można też zabrać swoją matę do ćwiczeń. Jeśli nie masz maty – nie przejmuj się, Studio Dakini ma świetne maty do jogi na wyposażeniu. Na miejscu można usiąść w przytulnej herbaciarni i napić się pysznej herbaty lub kawy wymieniając w przemiłej atmosferze myśli z innymi uczestniczkami :)

Dla zachowania maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa uczestniczek przewidujemy limit miejsc – obowiązują wcześniejsze zapisy:
– mailowo na adres: biuro@treningzdrowegozycia.pl
– telefonicznie pod numerem: +48 538 046 667
– przez messenger: wiadomość do strony https://www.facebook.com/DariaZinkiewiczTrenerZdrowejDiety/

Cena:
– do 30.04 opłata wynosi 40 złotych
po tym terminie 50 złotych

Warsztaty poprowadzi Daria Zinkiewicz, doradca i coach dietetyczny. Studiowała Nutritional Therapy na Institute of Health Sciences w Dublinie. Jest też trenerem personalnym, instruktorem pilates i certyfikowanym instruktorem zajęć dla kobiet w ciąży. Pasjonatka i promotorka zdrowego stylu życia, diety roślinnej i bycia eko – w szerokim tego słowa znaczeniu. Specjalizuje się w diecie roślinnej dla całej rodziny. Prywatnie matka dwójki wege maluchów.
Od kilku lat pod nazwą Trening Zdrowego Życia prowadzi konsultacje dietetyczne, sesje coachingu dietetycznego oraz warsztaty zdrowego odżywiania – szczególnie w zakresie diety roślinnej – dla dzieci i dorosłych, a także treningi personalne i grupowe, specjalizuje się w zajęciach pilates, pilajoga, zdrowy kręgosłup oraz w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży.

Warsztaty mają charakter informacyjny i będą prowadzone w grupie uczestniczek, w czasie ich trwania nie będą oferowane żadne konsultacje indywidualne.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *