WARSZTAT UWALNIAJĄCY – MOC KOBIECEJ ENERGII

Warsztat uwalniający dla Kobiet. Przywiązania, uwikłania, uzaleznienia i agresja do Mężczyzn, partnera, związku.
Powrót do Mocy Kobiecej Energii.

Funkcjonując na schematach „dziedziczonych” po przodkach, szczególnie w okresach życia w których los rzuca nas w sytuacje, kiedy jesteśmy ekonomicznie zależne od partnerów – popadamy w programy wewnętrznego, emocjonalnego przywiązania i uzależnienia od Mężczyzny. Zatracamy, opuszczamy, rezygnujemy z siebie na rzecz utrzymania związku, rodziny – zaniedbujemy swoje potrzeby, marzenia, ambicje – przenosimy cały punkt ciężkości na drugą stronę – swoje poczucie wartości, potrzebę czułości, uwagi, komunikacji na partnera, godzimy się na sytuacje i zachowania, które nie są zgodne z naszym sercem. Konsekwencją takiego schematu jest stan, w którym ostatecznie żyjemy dla związku, a umieramy dla siebie. Rodzina, związek i mężczyzna funkcjonuje głównie na energii Kobiety, dlatego kiedy energia Żeńska zaczyna się wypalać – ostatecznie i relacja „umiera razem z nią”. Skutkiem tego jest sytuacja, w której on jest coraz bardziej odległy, zamrożony, niedostępny, znika czułość, zainteresowanie, komunikacja, ciepło, pojawiają się tendencje ucieczkowe, w niektórych sytuacjach pojawia się inna Kobieta. Krąg się zamyka, popadamy w lęk i agresję, zaczynamy coraz bardziej kontrolować, podejrzewać, rozpaczliwie przyciągać partnera – dawać jeszcze więcej od siebie – partner natomiast jeszcze dalej, jeszcze bardziej obojętny, tak tworzy się przywiązanie, zależność – rodzi się frustracja, rozpacz, pretensje, wyrzuty, kłótnie, dzień po dniu zabijamy miłość w sobie i w związku.

Przeszłość w naszych rodach, historie naszych poproszednich wcieleń oraz przestrzeń relacji damsko – męskich przepełnione są historiami, doświadczeniami dramatycznymi, bolesnymi, traumatycznymi, trudnymi. Tak wiele w starym świecie zadaliśmy sobie wzajemnie ran i bólu, iż została stłumiona nasza pierwotna, najgłębsza moc i siła, zerwana Święta Unia Kobiety i Mężczyzny – potęga Bezwarunkowej Miłości.

Odbudować trzeba nam Kobietom, również zerwane więzi własne – relacja z samą sobą jest matrycą relacji w związku – czas powrócić do nawiązania kontaktu z własną duszą, wewnętrzną Kobietą – czas zadbać o siebie i nauczyć się odżywiać siebie od środka – miłością, czułością, uważnoscią, zainteresowaniem, wsparciem, szacunkiem, uznaniem – dać sobie wszystko to, czym chcemy być obdarowane w związku, powrócić do własnej energii i zacząć zasilać siebie z Mocy Kobiet – tego wszystkiego będziemy uczyć się na spotkaniu, rozwijać świadomość siebie.

W tym wspólnym czasie otworzymy i zaczerpniemy z tej pięknej przestrzeni Kobiecej Mocy i wsparcia. Będzie dużo teorii, również od strony pracy z energią zwrócimy szczególną uwagę na wewnętrzną komunikację, dowiesz się czym jest przywiązanie, jak tworzy się schemat zależności, co wciąga nas w uwikłanie, jak pracować nad sobą aby powrócić do wolności, niezależności, własnej siły i mocy. Podzielę się historiami z pracy własnej, oraz pracy z Kobietami. Każdy warsztat tego typu jest głęboko transformującym doświadczeniem. Nie będę tworzyć sztywnego rozkładu przebiegu warsztatu, gdyż co się dzieje kiedy spotykają się Kobiety w zjednoczeniu wie sam Jedyny Bóg 🙂 Ja natomiast wiem tylko tyle, że nie ma silniejszej, bardziej twórczej, potężnej Mocy niż energia Kobiet połączona w mocy serca w działaniu, we wspólnym.

Jeśli czujesz, że to przestrzeń Tobie potrzebna zapraszam w niedzielę, 8 marca do Studia Dakini w godzinach 11 – 14.

Koszt uczestnictwa 80zł
info nr. tel 784363646

Studio Dakini
Ul. Partyzantów 44 Bielsko- Biała

Katarzyna Cieślak – z wykształcenia socjolog, z pasji i zamiłowania do rozwoju duchowego wraz z mężem zajmuje się odczytami karmicznymi i pracą z energią przy pomocy autorskiej metody ustawień energetycznych, prowadzi sesje taneczne przy muzyce wysokowibracyjnej, wykłady, warsztaty, maluje mandale Świętej Geometrii, śpiewa mantry – radosna, pozytywna, wiedźma współczesna.

Home


https://www.facebook.com/diagnozapola/

https://m.facebook.com/Na-pocz%C4%85tku-by%C5%82o-s%C5%82owo-2121987318052394/?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/Dakini.Chai.Cafe/

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *