Warsztat ponownych narodzin- Celebracja Imbolc w Polu Narodzin

10592931_790052747705001_6713292992563657303_n

Zapraszam na wyjątkowy warsztat w Polu Narodzin tuż przed Imbolc , świętem Światła symbolizującego przedświt wiosny. Jest to czas przygotowania się do nadchodzącej wiosny, kiedy uśpiona zimowym czasem ziemia budzi się powoli ze snu i przygotowuje się do wydania nowego życia. Jest to doskonały moment , by oczyścić się i uwolnić z tego, co nam już nie służy , by odrodzic się i odnowić.

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny. To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.
.
Warsztat jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką świadomych narodzin: przyszłych rodziców, towarzyszy porodu, a także osób, które chcą zneutralizować swoją traumę narodzeniową i stworzyć Nową Wizję Narodzin w Miłości, w połączeniu ze swoim ciałem, by móc żyć w Pełni swego potencjału.

„Gdzieś we wnętrzu każdego człowieka znajduje się najistotniejszy wątek, matryca bohaterskiego życia, embrion boga lub bogini, które tęskni za tym, aby się narodzić. Ukazuje on, kim w zamyśle wszechświata mieliśmy być, jest tożsamością, którą odrzucamy, ponieważ większość z nas nie umie dostrzec nieograniczonego pola potencjału, które stoi dla nas otworem.”Dr Deepak Chopra

Na warsztacie dowiesz się o :
– o potencjale Pola Narodzin
– jak przygotować się w sposób holistyczny do narodzin
– poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny
– nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
– doświadczysz ponownych narodzin i tworzenia Nowej Wizji Narodzin metodą rekodingu odcisku limbicznego Eleny Tonetti Vladimirovej,
– doświadczysz relaksującej kąpieli w dźwiękach mis i gongu

Metoda rekodingu odcisku limbicznego koncentruje się na świadomej kreacji Nowego Życia w Miłości, rekodowaniu zapisów w naszym układzie limbicznym (emocjonalnej części mózgu, która nie podlega racjonalnej funkcji myślenia – korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości. W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej moc. Rodząc siebie na nowo w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą, ze sobą, ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także na nowo zaprojektować swoje życie.
Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam…
Spotkajmy się , by doświadczyć transformującej mocy Pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

prowadzenie:Kamila Domin -” Szamanka Narodzin”,doula, szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej, pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem.
podlega racjonalnej funkcji myślenia – korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości. W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej moc. Rodząc siebie na nowo w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą, ze sobą, ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także na nowo zaprojektować swoje życie.
Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam…
Spotkajmy się , by doświadczyć transformującej mocy pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

prowadzenie:Kamila Domin -” Szamanka Narodzin”,doula, szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej, pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały , koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi.

www.przebudzeniebogini.blogspot.com
www.pelnia-duchowaszkolanarodzin.pl

30.01.2016, godz.11.00- 18.00
inwestycja 150 zl do przy wpłacie zaliczki 50 zl do15.01, po tym terminie 180 zl
rezerwacja:

Studio Dakini, ul.Partyzantów 44 , Bielsko Biała
dakini@dakini.pl, tel.531 576 198

kamila.domin@gmail.com, tel.697 995 685

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *