Warsztat jogi – przemiana i odwaga OGIEŃ – Marzena Nikiel

Ogień- TO MOC, zmiany, odwagą i pasja. Żar miłości i namiętności.
Głównym celem ognia jest przemiana, transformacja, spalenie tego co było, po to, aby w tych zgliszczach utworzyć coś nowego. Ogień współdziała ze słońcem, z solarnością, energią męską, jest żywiołem sprawczym, odpowiedzialnym za żądze i pasje w nas.
Żywioły – Ogień, Powietrze, Ziemia i Woda – to największe siły rządzące naszą planetą. Każdy z nas ma w sobie cząstkę ze wszystkich Czterech Żywiołów. Jednak zwykle jeden z nich dominuje nad innymi – nazywa się go żywiołem dominującym. Znajomość dominującego żywiołu pozwala na zrozumienie samego siebie oraz lepsze wykorzystywanie swoich możliwości.
Podczas warsztatu rozpoznamy swój dominujący żywioł, odnajdziemy pozostałe i zadbamy o ich pełną i zgodną współpracę. Skupimy się na OGNIU i na rozbudzeniu wewnętrznej sprawczej mocy by w pełnym oczyszczeniu i przemianie wkroczyć w Nowy Rok.
Plan spotkania:
9:00-10:00 blok teoretyczny
– omówienie 4 głównych żywiołów -istota oswojenia i zrównoważenia
-rozpoznanie dominującego żywiołu
-Żywioł Ognia – jego moc
10:00-12:30 blok praktyczny
10:00-12:00 praktyka asan
12:00- 12:30 savasana + medytacja prowadzona
12:30 – poczęstunek + herbatka imbirowa /kawa 5-ciu przemian
Spotkanie poprowadzi Marzena Nikiel, która od ponad11 lat praktykuje jogę metodą Iyengara. W listopadzie 2019 roku zakończyła 4 letni kurs nauczycielski w krakowskiej Szkole Jogi. Posiada Certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Dbając o podnoszenie swoich nauczycielskich kompetencji, cyklicznie uczestniczy w warsztatach organizowanych przez doświadczonych nauczycieli Jogi w całej Polsce. A w chwilach wolnych od „jogowania” przemierza Tatry wzdłuż i wszerz.
Warsztat odbędzie się 8 stycznia
w Studio Dakini w Bielsku Białej, ul.Partyzantów 44
Cena: 100 zł
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 50 zł gwarantuje miejsce na warsztacie. Na 5 dni przed warsztatem w przypadku rezygnacji , zaliczka bezzwrotna.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 50 zł wpłacamy gotówką przed warsztatem

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *