ODWOŁANY! Warsztat jogi powięziowej z Wojtkiem Karczmarzykiem

Zapraszamy na warsztat z twórcą metody jogi powięziowej integralnie, z Wojciechem Karczmarzykiem.
@ O prowadzącym – Wojciech Karczmarzyk to certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej. Wojtek jest także jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem JOGI inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli, oraz twórcą Integralnego modelu Jogi Powięziowej. Popełnił książkę „Joga powięziowa integralnie”, którą będzie można kupić podczas warsztatów.
@ Co to jest joga powięziowa integralnie ?
^^Joga powięziowa integralnie to ćwiczenia ciała i umysłu ukierunkowane specyficznie na pracę z powięzią mięśniową. Poprzez rozluźnienie mięśni i oplatającej ich tkanki, uzyskujemy ich bezwysiłkowe wydłużenie.
^^ Dzieje się to dzięki usunięciu sklejeń i ograniczeń powięzi, związanych z nagromadzeniem w niej toksyn, oraz przywróceniu jej naturalnej ślizgowej pracy pomiędzy warstwami sąsiadujących ze sobą mięśni, a także kości, organów i nerwów.
^^ Praca odbywa się w stanie relaksu, jest przyjemna i bezwysiłkowa, a rezultaty są trwalsze w porównaniu do standardowych technik rozciągających.
Miejsce: Studio Dakini, Bielsko-Biała, Partyzantów 44
Termin: sobota, 22.01.22, w godz. 10.00-18.00, w tym przerwa obiadowa 1,5 godz.
Cena: 250 zł
rezerwacją jest wpłata zaliczki w wysokości: 100 zł
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198

z a p r a s z a m y !

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *