Warsztat jogi – poczuj grunt pod nogami -Żywioł Ziemi

ZIEMIA – jest najbardziej fizycznym z żywiołów, związanym ze zdrowiem, siłą, ale też ze strukturą, solidnością, stabilnością, wytrwałością. Aby nadać realny kształt naszym planom, projektom, marzeniom, potrzebujemy żywiołu Ziemi gdyż ma moc urzeczywistniania.
Na polu żywiołu Ziemi realizują się wszelkie działania z domu pozostałych żywiołów. To fundament, na którym wszystko jest zbudowane by odczuwać realność bycia „tu” i „teraz”.
Żywioły – Ogień, Powietrze, Ziemia i Woda – to największe siły rządzące naszą planetą. Każdy z nas ma w sobie cząstkę ze wszystkich Czterech Żywiołów. Jednak zwykle jeden z nich dominuje nad innymi – nazywa się go żywiołem dominującym. Znajomość dominującego żywiołu pozwala na zrozumienie samego siebie oraz lepsze wykorzystywanie swoich możliwości.
Podczas warsztatu rozpoznamy swój dominujący żywioł, odnajdziemy pozostałe i zadbamy o ich pełną i zgodną współpracę. Skupimy się na Powietrzu; zharmonizujemy i uspokoimy nasze myśli a tym samym podczas praktyki jogi otworzymy klatkę piersiową i zadbamy o pełny oddech.
Plan spotkania:
9:00-10:00 blok teoretyczny
– omówienie 4 głównych żywiołów -istota oswojenia i zrównoważenia
-rozpoznanie dominującego żywiołu
-Żywioł Ziemi – moc
10:00-12:30 blok praktyczny
10:00-12:00 praktyka asan
12:00- 12:30 savasana + medytacja prowadzona
12:30 – poczęstunek + herbatka imbirowa /kawa 5-ciu przemian
Spotkanie poprowadzi Marzena Nikiel, która od ponad11 lat praktykuje jogę metodą Iyengara. W listopadzie 2019 roku zakończyła 4 letni kurs nauczycielski w krakowskiej Szkole Jogi. Posiada Certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Dbając o podnoszenie swoich nauczycielskich kompetencji, cyklicznie uczestniczy w warsztatach organizowanych przez doświadczonych nauczycieli Jogi w całej Polsce. A w chwilach wolnych od „jogowania” przemierza Tatry wzdłuż i wszerz.
Warsztat odbędzie się 5 marca
w Studio Dakini w Bielsku Białej, ul.Partyzantów 44
Cena: 120 zł
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 60 zł gwarantuje miejsce na warsztacie. Na 5 dni przed warsztatem w przypadku rezygnacji, zaliczka bezzwrotna.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 70 zł wpłacamy przed warsztatem (tylko gotówką, w Studio nie ma terminala płatniczego).

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *