Warsztat AcroYogi

AcroYoga-Blue-02-679x1024  AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier, a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.
– – – – – – – – – –

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

– – – – – – – – – –

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

– – – – – – – – – –
PLAN WARSZTATU:

5.03.2016 (Sobota)

11:00 – 13:30 FUNdamentals czyli dla zaczynających swoją praktykę z uśmiechem budujemy acroyogowe fundamenty! (dla już ćwiczących kalibracje, czyli odchodzimy od starych przyzwyczajeń i włączamy kreatywność)
15:30 – 18:00 Szukamy balansu w sobie i w kontakcie z innymi a gdy go znajdziemy, to obracamy nasz świat do góry nogami.
19:00 – 21:00 Stanie na rękach. (dodatkowe)

6.03.2016 (Niedziela)

11:00 – 13:30 Świecimy jak gwiazdy, czyli jak bezpiecznie i z łatwością znaleźć swój prawdziwy potencjał i zrobić coś co wydawało się nam fizycznie niemożliwe
15:30 – 18:00 Poza horyzontem, czyli zamykamy oczy i dajemy się ponieść

Koszt:

– – – – – – – – – –

KOSZT WARSZTATÓW:

Pełen warsztat (10 godzin)
– 200 zł / 240 zł (po 28 lutego)

Jeden dzień (5 godzin)
– 100 zł / 150 zł (po 28 lutego)

Jeden blok (2.5 godzin)
– 70 zł / 90 zł (po 28 lutego)

Stanie na rękach (2 godziny) dla uczestników
– 30 zł / 40 zł (po 28 lutego)

ZALICZKA W WYSOKOŚCI 100 zł na konto:

Dakini, Aleksandra Żochowska nr: 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945 / z dopiskiem ACROYOGA
Proszę o potwierdzenie wpłaty zaliczki na maila:
dakini@dakini.pl

Warsztat odbędzie się gdy zbierze się przynajmniej 10 osób.

– – – – – – – – – –

Michał Maciaszek –
– jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. W 2015 organizator Polish AcroYoga Gathering w Burdągu. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

http://www.acroyoga.org/app-teacher-directory/michal-maciaszek

Trener

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *