W RYTMIE BĘBNÓW – warsztaty gry na djembe

❤️‍🔥 W RYTMIE BĘBNÓW ❤️‍🔥
Warsztaty gry na afrykańskich bębnach djembe.
Jeśli masz ochotę poznać niesamowitą wibrację bębna djembe, poczuć moc wspólnego grania w kręgu, naładować baterie pozytywną energią, to przybywaj!
Myślisz, że nie masz poczucia rytmu? Pomożemy Ci go odnaleźć!
Jeśli kiedykolwiek przemknęła Ci przez głowę myśl, że chciałbyś
spróbować – wpadaj śmiało!
Masz bęben, który kurzy się na szafie – przychodź tym bardziej! To może być początek pięknej przygody!
Wspólne granie to okazja do tego, by zjednoczyć się w kręgu i po prostu pobyć ze sobą tu i teraz, pośmiać się i wygenerować mnóstwo pozytywnych wibracji.
Podczas warsztatów poznasz historię bębna djembe, technikę wydobywania dźwięków oraz zagrasz swój pierwszy afrykański rytm 😃
Chodź!
Dla każdego uczestnika i uczestniczki mamy oryginalny afrykański bęben (po wcześniejszej rezerwacji), ale jeśli posiadasz swój instrument i chcesz aby wziął udział w spotkaniu – śmiało!
❤️‍🔥KIEDY?
Niedziela 12 lutego godz. 16:00-18:00
❤️‍🔥GDZIE?
Studio DAKINI, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 44
❤️‍🔥ZA ILE?
Cena: 80 zł – płatne gotówką na miejscu
❤️‍🔥Obowiązują zapisy – jeśli chcesz wziąć udział, to napisz maila: dakini@dakini.pl
❤️‍🔥WAŻNE!
Aby mieć dostępny instrument, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja!
❤️‍🔥Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:
Ania Shamankova – tel. 535 715 101

Prowadząca:
Anna Pawluk (Shamankovo, Moc Rytmów) – jestem miłośniczką radości, afrykańskich bębnów, jogi, medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego. Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Wspierają mnie w tym bębny, kakao oraz szamańskie narzędzia…
Czym zajmuję się na co dzień? Z wielkim zaciekawieniem i fascynajcją obserwuję doświadczanie życia z poziomu Istoty Duchowej. Prowadzę także regularne warsztaty z nauki gry na bębnach, kreuję Ceremonie Kakao , kilka lat trzymałam przestrzeń na Kobiecych Kręgach w Gliwicach. Prowadzę też spotkania w lesie – moim naturalnym i najukochańszym środowisku. Medytacja leśna, spacer etnobotaniczny, zbiór ziół i dzikich roślin jadalnych a może ćwiczenie uważności i wejście w ten las jeszcze głębiej…tak właśnie doświadczam życia i realizuję moją misję!
Lecisz ze mna?
Ania ❤

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *