Kurs jogi kundalini PODNIEŚ SWOJĄ WITALNOŚĆ

Znasz ten stan, gdy czujesz się świetnie, odczuwasz mnóstwo energii i chęci do życia? Kiedy ciało i umysł doskonale ze sobą współpracują?
To właśnie WITALNOŚĆ.
Temat bardzo ważny i szczególnie aktualny, gdy brak Ci motywacji i trudno wykrzesać z siebie chęci do działania, do rozwoju czy zrobienia kroku wprzód.
Joga uczy, że witalność to naturalny stan każdego człowieka, to jakość naszego ducha. Ten dar który jest w każdym z nas, z czasem może jednak zostać zablokowany przez nieodpowiedni styl życia, złe odżywianie, stres czy ciągły pośpiech.
Poznaj techniki i uwolnij energię, która już jest w tobie – z odpowiednimi ćwiczeniami.
Krije, czyli zestawy ćwiczeń w jodze kundalini są tak skomponowane, żeby przez stymulację określonych punktów ciała stopniowo uwalniać energię, pobudzać jej przepływ, usuwać blokady i przeprowadzić ją do wyższych ośrodków i gruczołów w ciele.
Oprócz ćwiczeń na kursie poznasz proste metody, z którymi możesz pracować na co dzień:
ODDECH z pomocą technik pranajamy nauczymy się oddychać głęboko i świadomie, by skupiać uwagę na swoim wnętrzu.
MEDYTACJA poznamy techniki, które pomogą nam uwolnić szkodliwe nawyki, lęki i blokady – by wejść w poczucie dobrostanu, samoakceptacji, wewnętrznego spokoju.
MANTRY I MUDRY z pomocą wibracji dźwięku i pracą z punktami meridianowymi wpłyniemy na pracę układów w ciele, aby uaktywnić nasz twórczy potencjał.
Joga Kundalini dysponuje mocnymi narzędziami do transformacji i wzrastania, potrzebne jest jednie Twoje zaangażowanie, systematyczność i otwartość na zmiany.
Nazywam się Monika Mędrzak (Tej Kiret) i jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini (przez Kundalini Research Institute) Obecnie jestem w trakcie zgłębiania kursu poziomu II.
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie FB @jogakundalinizMoniką
A jeśli poczujesz, że chcesz praktykować dłużej, możesz także dołączyć do naszej stałej grupy we czwartki.
Na kurs obowiązują ZAPISY:
Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198,
fb: @Studio Dakini,
Monika Mędrzak: tel. 600326379
START 07.02.2023
Kurs to 4 spotkania po 1,5 godziny.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki w godzinach 19.00 do 20.30.
Terminy poszczególnych zajęć: 07.02, 14.02, 21.02 i 28.02, (jeśli nie możesz uczestniczyć w którymś terminie istnieje możliwość odrobienia zajęć w czwartki w trakcie trwania kursu).
Inwestycja w Twój dobrostan: 180 zł za 4 spotkania
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 50zł na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *