Uważny dotyk – plecy. Masaż Tajski

14717271_352000098476503_1171289001414498360_n

Masaż Tajski – suchy masaż łączący pracę na liniach energetycznych (uciskanie kanałów energetycznych w ciele, tzw. linii Sen), akupresurę punktów terapeutycznych, refleksologię oraz rozciąganie ciała – układanie masowanego w asany, czyli pozycje jogi (stąd też popularna nazwa masażu – joga dla leniwych).
Jest to praca szczególnie nastawiona na otwarcie ciała i stawów, redukcję napięcia i poprawę elastyczności. Umożliwia głęboki relaks i przynosi większą świadomość ciała. Skierowana do wszystkich chcących pracować ze sobą, odstresować się i wyciszyć.

Podczas warsztatu szczególną uwagę zwracać będziemy na plecy, kark, obręcz barkową. Nauczymy się prostych technik rozluźniających, rozciągających i mobilizujących te rejony naszego ciała.

W grupowym warsztacie uczestnicy łączą się w pary, wykonują i otrzymują wzajemny masaż, podążając za instrukcjami i prezentacją prowadzącego. Jedyne czego potrzebujesz to wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Prowadzący sesję:

Konrad Szot
Masażem profesjonalnie zajmuje się od 2010r. Po ukończeniu gdańskiego AWFu uczył się m.in. w Wielkiej Brytanii, Indiach i Tajlandii. W Londynie studiował Masaż Terapeutyczny i Holistyczny, tam też nauczył się technik pracy na tkankach głębokich i punktach spustowych. Swoją wiedzę wykorzystywał, pracując ze sportowcami w londyńskim gabinecie fizjoterapii oraz masując joginów w tamtejszym studiu jogi Indaba. Chcąc zgłębić nauki starożytnej Ajurwedy (Aju-życie, Weda-wiedza), wyjechał do Indii, gdzie studiował Tradycyjny Masaż Ajurwedyczny i poznawał jedną z najstarszych kultur świata. Odwiedził także Tajlandię, by u źródła uczyć się i doskonalić Tajski Masaż Jogiczny. Interesuje go wszystko, co pozwala nam głębiej poczuć siebie oraz połączyć się z otaczającym nas światem.

Cena: 50 zł

OBOWIĄZKOWE ZAPISY. W warsztacie może wziąć udział max 18 osób.

Zgłoszenia:
szot.konrad@gmail.com
739 251 593
FB: Konrad Szot – Masaż Terapeutyczny, Holistyczny oraz Tajski Jogiczny
Studio Dakini: dakini@dakini.pl, 531 576 198

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *