Spotkanie z prawdą – Uzdrowienie Duszy

Spotkanie z prawdą – Uzdrowienie Duszy (wprowadzenie do diagnostyki Karmy)
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na mini warsztat w temacie zagadnień związanych z diagnostyką karmiczną. W pierwszej, teoretycznej części spotkania „naszym” czyli prostym, przystępnym językiem opowiemy o budowanym przez ok. 20 lat przez rosyjskiego naukowca i uzdrowiciela Siergieja Łazariewa sposobie rozumienia rzeczywistości. Odkrywany przez niego system diagnostyki karmicznej jest jednym z najbardziej trafnych i skutecznych drogowskazów podczas obecnej globalnej transformacji i czasu przejścia do Nowego Świata, a jego „Diagnostyka Karmy” , „Człowiek Przyszłości” oraz najnowsze „Uzdrowienie duszy”, oraz „Tajemnice rodzinnego szczęścia” to absolutne „must read” rozwoju duchowego.
Łazariew jak nikt inny dokładnie doprecyzował wiele elementarnych pojęć niezbędnych na drodze do uzdrowienia wewnętrznego takich jak parametry charakteru (miłość, duchowość, pycha, zazdrość), przywiązania duszy, wpływ naszego stanu mentalnego na manifestacje rzeczywistości, zależność między charakterem a losem, a także między dysharmoniami w naszych uczuciach i emocjach a chorobami, deficytami, blokadami i Karmą. Na łamach swoich książek jasno i wprost przedstawia konkretne wskazówki, dzięki stosowaniu których miliony czytelników na całym świecie przez ostatnie dwie dekady doświadczyło ogromnych zmian w swoim życiu, zdrowiu, losie, relacjach, a przede wszystkim odkryło nową drogę do Boga.
Podczas tego specjalnego popołudnia opowiemy o tym, oraz:
-podstawy diagnozowania Karmy i rozumienia rzeczywistości według systemu Łazariewa
– o poziomach rozwoju duszy,wysokości wibracji oraz skali Bovisa
– o Człowieku Przyszłości (jakich zmian powinniśmy dokonać w swoich duszach, aby przejść do nowej wibracji)
– jakie uczucia i emocje obniżają a jakie podnoszą wibrację
– co powoduje blokady w czakrach, jak je rozpoznawać i uwalniać
W drugiej, praktycznej części spotkania każdy uczestnik będzie miał możliwość otrzymania odczytu energetycznego wysokości swojego poziomu wibracji, oraz dopasowania do matrycy Człowieka Przyszłości.
Będzie również możliwość nabycia książek i płyt Siergieja Łazariewa.

Spotkanie prowadzą :
Katarzyna i Krzysztof Rachwaniec – zainspirowani badaniami Siergieja Łazariewa od kilku lat zajmują się diagnozowaniem pola energetycznego przy pomocy wahadła, w tym między innymi – programów Karmicznych, Karmy rodu, związku, diagnozowaniem Czakr, blokad energetycznych, określaniem Karmicznych powodów chorób i deficytów, energetycznymi ustawieniami systemów rodowych, pomiarami wysokości wibracji.

Koszt uczestnictwa : w zależności od uznania ok. 30 – 50 zł
Zapraszamy !

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *