Spotkanie z Prawdą: Parametry Charakteru – Diagnoza Pola

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejny z serii wykładów Spotkanie z prawdą , tym razem o tematyce – PARAMETRY CHARAKTERU.
Mawia się że praca na sobą, to jedyna pewna „robota” w życiu.
Siergiej Łazariew pisze – „ Nasz los jest związany z naszym charakterem – zewnętrznym i głębokim. Gdy zmienia się zewnętrzny charakter, wtedy stopniowo zaczyna się zmieniać również charakter głęboki, wewnętrzny. Wówczas zmienia się nasz los, nasze zdrowie oraz zdrowie i los naszych dzieci i wnuków” .
Autor jak nikt inny w swoich pracach precyzyjnie określa czym jest charakter, wprowadza systematykę parametrów charakteru (miłość, dobroduszność, zazdrość, pycha, duma, umiejętność wybaczania) oraz uczy w jaki sposób pracować nad sobą aby zmieniał się nasz charakter powierzchowny i głęboki (dusza).
Te zagadnienia będzie obejmowała część teoretyczna, oraz dodatkowo– jak odczytywać doświadczenia życiowe w kontekście sytuacji prowadzących do oczyszczenia duszy w odniesieniu do danego parametru.

W drugiej, praktycznej części spotkania każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z diagnozy pola energetycznego pod kątem parametrów charakteru ( z którymi cechami trzeba pracować aby zharmonizować swoją duszę, które aspekty w sobie wzmacniać a które są w strefie cienia i wymagają transformacji ).
Będzie również możliwość nabycia książek Siergieja Łazariewa.
Koszt uczestnictwa : wolna wpłata.
Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie prowadzą :
Katarzyna i Krzysztof Rachwaniec – zainspirowani badaniami Siergieja Łazariewa od kilku lat zajmują się diagnozowaniem pola energetycznego przy pomocy wahadła, w tym między innymi – programów Karmicznych, Karmy rodu, związku, diagnozowaniem Czakr, blokad energetycznych, określaniem Karmicznych powodów chorób i deficytów, energetycznymi ustawieniami systemów rodowych, pomiarami wysokości wibracji.

https://www.facebook.com/diagnozapola/

Home


https://www.facebook.com/lazariew/

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *