Spotkanie z Prawdą – Diagnoza Pola, Diagnoza Czakr

Wiosna to czas porządków, a żeby porządki w materii były trwałe i skuteczne należy zacząć od oczyszczania energii – dlatego mamy przyjemność zaprosić na drugi z serii wykładów „Spotkanie z Prawdą” . Tym razem będziemy opowiadać o czakrach – właściwie zharmonizowane, to podstawa zdrowia duszy i ciała.
Na podstawie przykładów z diagnoz opowiemy o tym, co najczęściej powoduje energetyczne blokady w czakrach, na co te blokady przekładają się w naszym życiu, losie, zdrowiu, relacjach, jak rozpoznać blokady oraz jak samodzielnie je oczyszczać .
W części praktycznej spotkania dla każdego uczestnika diagnoza energetyczna pod kątem przepływu energii, blokad, aktywności i otwarcia czakr.
Będzie możliwość nabycia książek Siergieja Łazariewa.

Spotkanie prowadzą :
Katarzyna i Krzysztof Rachwaniec – zainspirowani badaniami Siergieja Łazariewa od kilku lat zajmują się diagnozowaniem pola energetycznego przy pomocy wahadła, w tym między innymi – programów Karmicznych, Karmy rodu, związku, diagnozowaniem Czakr, blokad energetycznych, określaniem Karmicznych powodów chorób i deficytów, energetycznymi ustawieniami systemów rodowych, pomiarami wysokości wibracji.
Koszt uczestnictwa : wolna wpłata
Zapraszamy !
https://www.facebook.com/diagnozapola/

Home

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *