Spotkanie z Prawdą – czyli system Łazariewa w naszym języku

Zapraszamy serdecznie na pierwszy z serii wykładów dotyczących zagadnień związanych z diagnostyką karmiczną. Podczas spotkania „naszym” czyli prostym, przystępnym językiem opowiemy o budowanym przez ok. 20 lat przez Rosyjskiego naukowca i uzdrowiciela S. Łazariewa sposobie rozumienia rzeczywistości. Odkryty przez niego system diagnostyki karmicznej jest jednym z najbardziej trafnych i skutecznych drogowskazów podczas obecnej globalnej transformacji i czasu przejścia do Nowego Świata, a jego „Diagnostyka Karmy” i ”Człowiek Przyszłości” to absolutne „must read” rozwoju duchowego.

W programie zagadnienia:
-podstawy diagnozowania Karmy i rozumienia rzeczywistości według systemu Łazariewa
– o poziomach rozwoju duszy,wysokości wibracji oraz skali Bovisa
– o Człowieku Przyszłości (jakich zmian powinniśmy dokonać w swoich duszach, aby przejść do nowej wibracji)

W drugiej części wykładu każdy uczestnik będzie miał możliwość otrzymania odczytu energetycznego swojego poziomu wibracji, oraz dopasowania do matrycy Człowieka Przyszłości.

Spotkanie prowadzą :
Katarzyna i Krzysztof Rachwaniec – zainspirowani badaniami Siergieja Łazariewa od kilku lat zajmują się diagnozowaniem pola energetycznego przy pomocy wahadła, w tym między innymi – programów Karmicznych, Karmy rodu, związku, diagnozowaniem Czakr, blokad energetycznych, określaniem Karmicznych powodów chorób i deficytów, energetycznymi ustawieniami systemów rodowych, pomiarami wysokości wibracji.

Koszt uczestnictwa : wolna wpłata
Zapraszamy !
https://www.facebook.com/diagnozapola/

Home

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *