SOUL PARTY – Uzdrowienie przez tańczenie

Mikołajki – okazja do świętowania i obdarowywania z której w większości myślimy, że musieliśmy już wyrosnąć – zapraszam na wspólną celebrację, melodyjną, roztańczoną, rozśpiewaną podróż do..Siebie – radosne Soul Party dla duszy, ciała i wewnętrznego dziecka ❤

Relacja z Wewnętrznym Dzieckiem jest matrycą do wszystkich innych relacji, tak jak traktujemy siebie – jesteśmy traktowani w relacjach z rodzicami, partnerami, dziećmi – uzdrowienie tej pierwszej relacji przekłada się na zmiany we wszystkich innych relacjach i związkach.

Soul Party będzie wspaniałą okazją do spędzenia radosnego, spontanicznego pięknego czasu z własnym wnętrzem, ze sobą, swoim wewnętrznym dzieckiem oraz innymi.
Duchowość bowiem to nie tylko trudne, ciężkie, a przede wszystkim radość, miłość, celebracja, wspólne, lekkie, Boskie 🕉️

Będzie to spontaniczna sesja taneczna dla duszy, przy wysokowibracyjnej muzyce i oczywiście – jako że jestem wieloletnią wielbicielką mantr – nie zabraknie również muzyki Sacred Chant – melodii o wibracji uzdrawiającej, uwalniającej, transformującej, wznoszącej.

Soul Party to również okazja do spotkania osób o podobnych zainteresowaniach, wibracjach, rzeczywistościach – czego jak sami wiecie – często brakuje na ścieżce rozwoju duchowego.

Dusze i ciała oraz Wewnętrzne Dzieci zapraszam do wspólnej celebracji i radości dnia 7 grudnia, godzina 18, Studio Dakini

W Mikołajkowym prezencie od Studia Dakini – połowa ceny w opcji przedpłaty 25 zł
Nr konta: Dakini, 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Cena w dniu eventu: 50zł

Zapraszamy !

Katarzyna Cieślak – pasjonatka tańca i śpiewu wszelkiej formy, miłośniczka mantr i muzyki wysokowibracyjnej. Z wykształcenia socjolog z zamiłowania i pasji do rozwoju duchowego razem z mężem zajmują się od kilku lat diagnozowaniem Karmicznym, szerokopojętą praca z energią i polem, przy pomocy autorskich metod odczytów energetycznych i wglądów przy pomocy klocków znaczeniowych i figurek. Śpiewa mantry, maluje obrazy Świętej Geometrii, Kobieta z energią – żona, mama – radosna, wesoła, spontaniczna, wiedźma współczesna.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *