Ścieżki prany – kanały energetyczne w Masażu Tajskim

Tradycyjny Masaż Tajski – suchy masaż łączący pracę na liniach energetycznych (uciskanie kanałów energetycznych w ciele, tzw. linii Sen), akupresurę punktów terapeutycznych, refleksologię oraz rozciąganie ciała – układanie masowanego w asany, czyli pozycje jogi (stąd też popularna nazwa masażu – joga dla leniwych).
Jest to praca szczególnie nastawiona na otwarcie stawów, redukcję napięcia i poprawę elastyczności. Umożliwia głęboki relaks i przynosi większą świadomość ciała. Skierowana do wszystkich chcących pracować ze sobą, odstresować się i wyciszyć.

Podczas warsztatu dowiemy się, gdzie leżą najważniejsze linie energetyczne w ciele i jak możemy zrównoważyć ich pracę za pomocą dotyku. Dowiemy się jak, zamiast siły mięśni, używać ciężaru naszego ciała i jak zadbać o nasz kręgosłup podczas masowania.

W grupowym warsztacie uczestnicy łączą się w pary i instruowani przez prowadzącego wykonują i otrzymują wzajemny masaż. Jedyne czego potrzebujesz to wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Prowadzący:

Konrad Szot
Masażem profesjonalnie zajmuje się od 2010r. Po ukończeniu gdańskiego AWFu uczył się m.in. w Wielkiej Brytanii, Indiach i Tajlandii. W Londynie studiował Masaż Terapeutyczny i Holistyczny, tam też nauczył się technik pracy na tkankach głębokich i punktach spustowych. Swoją wiedzę wykorzystywał, pracując ze sportowcami w londyńskim gabinecie fizjoterapii oraz masując joginów w tamtejszym studiu jogi Indaba. Chcąc zgłębić nauki starożytnej Ajurwedy, wyjechał do Indii, gdzie studiował Tradycyjny Masaż Ajurwedyczny i poznawał jedną z najstarszych kultur świata. Odwiedził także Tajlandię, by u źródła uczyć się i doskonalić Tajski Masaż Jogiczny.

Cena: 70 zł

OBOWIĄZKOWE ZAPISY. Ilość miejsc ograniczona.

Informacje i zgłoszenia:

szot.konrad@gmail.com
739 251 593

Studio Dakini: dakini@dakini.pl, 531 576 198

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *