Przebudzenie świętego ciała- Kurs Jogi Tybetańskiej TSA LUNG

5 elem 353
Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie praktyki TSA LUNG prowadzonym przez Instruktora Medytacji Ligmincha Polska Ryszarda Adamiaka.

Praktyka TSA LUNG to zestaw prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających ustabilizować umysł i odzyskać witalność. Szczegółowy opis pożytków płynących z regularnego wykonywania tych prostych ćwiczeń znajdziesz poniżej.

Jeśli czujesz się wypalony wewnętrznie, fizycznie zmęczony i pozbawiony motywacji oraz energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki, nad którymi nie masz kontroli, widzisz przyszłość w negatywnych barwach, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny, łatwo ulegasz irytacji, a twoje relacje z samym sobą i otoczeniem są pełne napięcia, boisz się utraty pozycji i stanu posiadania to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA-LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.

Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez mnichów tybetańskich w tradycji BON. Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą. Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:

czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięsni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu,

uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie centrów energetycznych tzw, czakr. Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia,

w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna od bieżących niepokojów, kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu, zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu.

Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.

Zapisy na kurs:
Studio Dakini: dakini@dakini.pl, 531576198

Tomasz Stuczyński: mailem: stuczynski.tomasz@gmail.com
Informacji telefonicznych udziela: Tomek 507 075 724

Program

Sobota 11 lutego godz. 11-17
Niedziela 12 lutego godz. 9-15

Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 100 zł

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *