Przebudzeni do miłości- Satsang w Polsce

Zapraszam na Satsang, spotkanie w czystej Prawdzie Jednego Serca, gdzie naturalnie przepływa Aktywacja Tego Co Jest Teraz, tego co pozornie jeszcze nie odkryło Swego Boskiego Potencjału.

Takie głębokie zanurzenie się w Przestrzeni Obecności otwiera możliwości za którymi tęsknimy. Stawia nas w Obliczu Życia Bezwarunkowo Szczęśliwego i spełnionego w czystej świadomości Istnienia.

JESTEM i tworzę dla NAS tą PRZESTRZEŃ, aby każdy mógł ROZPOZNAĆ SIEBIE w tej PRAWDZIE.
Wspólnie zanurzymy się w Jednym Oddechu, w medytacji, która tak naprawdę jest TYM co w nas naturalne i lekkie. Zakotwiczmy swą Świadomość w wymiarze Serca/5 D. Po prostu damy się poprowadzić samym sobie w CAŁOŚCI.

Zatrzymując się na moment i słuchając Ciszy w sobie,
możemy natychmiastowo zaprzestać walki, która zawsze przebiega w umyśle. Kiedy nie jesteśmy świadomi tego *Kim Jestem*, cały ten świat wydaje się chaosem. Jednak tak nie jest.
Wszystko jest Piękną w pełni Synchroniczną opowieścią, która wydarza się w celu Przebudzenia do Prawdy, że to My Jesteśmy Bogiem w tej Formie.

Oprócz naszych głębokich wglądów, zakorzenienia się w świadomością w Polu Bezwarunkowej Miłości, rozmów i rozpuszczania w tej energii wszystkich programów i uwarunkowań, poruszymy tematy wysoko wibracyjnego odżywiania i detoxu..

Zapraszam serdecznie ♥

Na miejscu możesz zakupić moje książki ze specjalną dedykacją ❤️

inwestycja 150 zł, tutaj możesz się zapisać:

https://transformational-meditation.com/pl/p/Przebudzeni-do-Milosci-Satsang-w-Polsce/115

Bielsko Biała-16.07.2019 wtorek
Godziny 19.00-22.00
Studio Dakini

ilość miejsc ograniczona

Nulina

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *