Prowadzona Hipnoza – Lot poza mgłę umysłu w dźwiękach Gongów

MGŁA – zjawisko pogodowe występujące m.in. gdy ciepłe powietrze napływa nad chłodne podłoże tworząc …, ale to nie ten wykład, to nie te zajęcia,
MGŁA,
jakim symbolem jest dla Ciebie? co w Twoim życiu masz wrażenie, że jest przysłonięte, niedostępne, niewidoczne, zamglone?

jak na Ciebie działa? czy czujesz się w niej swobodnie? boisz się jej? czy jej nie lubisz a może zachwycasz się pięknem krajobrazów spowitych mgłą?

co jest mglistego, niejasnego – może w Twoich relacjach, może w Twoim świecie zawodowym, może w byciu sobą?

a co z miłą chęcią, chciałbyś/chciałabyś ukryć w odmętach mglistości?

Spotkasz się z własną wewnętrzną, symboliczną MGŁĄ, czymkolwiek, kimkolwiek ona jest w Twoim życiu, spojrzysz na nią z innej perspektywy, „dotkniesz” jej w hipnotycznej podróży, by przy dźwiękach i wibracjach wykreowanych przez gongi rozpuścić ją i cieszyć się jasnością całego obrazu.

POMYSŁY…
czy masz takie wrażenie, że inni to z lekkością poruszają się w przestrzeni kreatywności, że mają świetne pomysły na prezenty, wybierają coś niby od niechcenia ze sklepowej póki a tu bach pełnia ogromnego szczęścia rysuje się na twarzy obdarowanego?

albo mają świetne pomysły co zrobić na obiad, tak po prostu, bez spiny z lekkością bach i już i gotowe i jeszcze wszyscy zachwyceni z pełnymi brzuchami, albo w pracy ktoś wpada na genialny pomysł, a Ty sobie myślisz wow jakie to proste, czemu ja na to nie wpadłem/nie wpadłam ???

Na pomysły się nie wpada, to nie jest dziura w chodniku, gdzie idziesz, zagapiasz się i w nią wpadasz, nie.
Przestrzeń kreatywności jest dostępną przestrzenią non stop, 24 h, tylko czasami przekonania, myślenie nas samych o nas samych i wcześniejsze doświadczenia sprawiają, że myślisz, że akurat dla Ciebie nie jest dostępna.

Zapraszam Cię w hipnotyczną podróż do Twojej przestrzeni kreatywności,
rozpuścimy myśli i niewspierające przekonania w tym aspekcie, przedstawię inną perspektywę i udasz się w prowadzonej hipnozie do wewnętrznej przestrzeni kreatywności, gdzie przy dźwiękach i wibracjach wykreowanych przez gongi zanurzysz się w tym doświadczeniu na swój własny, indywidualny sposób, będziesz poruszać się po świecie symboli, odczuć, emocji tak by dotrzeć do miejsca …

kim jestem

Ewelina, Ewelina Foks lubię na siebie mówić, że jestem od komunikacji, od komunikacji z samym sobą, z własnymi możliwościami, pragnieniami, potencjałem, geniuszem, emocjami, dlaczego to jest ważne?, w moim świecie to dzięki tej komunikacji wiem czego chcę, co mi służy, co sprawdza się w moim życiu a z czym chcę się pożegnać, zapraszam, możesz przetestować i sprawdzić jak u Ciebie zadziała

A jeśli masz ochotę spotkać się ze mną wcześniej to zapraszam na mój pierwszy wywiad

Seans dopełni Koncert Gongów i Mis Tybetańskich – podróż do własnego wnętrza przez zanurzenie się w strumieniu dźwięków.

Gra: Dakini Alexandra i poprowadzi Cię dźwiękiem poprzez ciało do nieograniczonej świadomości.

Fala dźwięku gongów i mis w delikatny, ale skuteczny sposób będzie wnikać w ciało i uruchamiać w nim przepływ energii, na powrót budzić je do życia.

Umysł wejdzie w stan głębokiego odprężenia, zharmonizują się półkule mózgowe, pojawią się fale alfa lub theta. Oddech wydłuży się i pogłębi , ciało i umysł staną się głęboko zrelaksowane.

Uczestniczymy w wygodnej pozycji leżącej, na macie, okryci kocami, co dodatkowo sprzyja odprężeniu. Proszę o przyniesienie ze sobą swojej maty i kocy do przykrycia.

Ze względu na limit miejsc wymagana jest rezerwacja.
Rezerwacja miejsc (limit):
mail: dakini@dakini.pl,
tel. 531 576 198,
Wiadomość: @Studio Dakini

Czas: 10 kwietnia 2021, od 19.00 do 21.00

Seans odbędzie się w Studio Dakini, w Bielsku-Białej, ul.Partyzantów 44.
– energetycznym miejscu mocy

Płatność:
100zł -przy wpłacie zaliczki 50zł do 7 kwietnia
120zł -po tym terminie
Wpłata zaliczki z adnotacją „Lot poza mgłę”na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Więcej informacji:
www.dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *