Programy podświadomości Wibracja Autoregulacja energetyczna

Wraz z Nowym Rokiem otwieram nowy projekt rozwojowy – zapraszam serdecznie do KRYSZTAŁOWEJ AKADEMII.
Powołałam do życia cykl 7 spotkań, raz w miesiącu – pierwsze w temacie : PROGRAMY PODŚWIADOMOŚCI, WIBRACJA, AUTOREGULACJA ENERGETYCZNA.
Podczas części wykładowej przedstawię teorię na temat tego czym są programy podświadomości, jak wpływają na nasze życie, jak je tworzymy, oraz jak wzmacniać te korzystne a jak transformować te negatywne.
Powiem o tym jak programy, emocje oraz interakcje z innymi osobami wpływają na naszą wibrację energetyczną, jak pracować samodzielnie nad wzniesieniem swojej wibracji, oraz jak pracować ze spadkami energii.
W części praktycznej przedstawię ćwiczenia i praktyki w jaki sposób utrzymywać higienę energetyczną, na każdym spotkaniu ustawienie Systemowe, oraz karmiczne dla 2 wybranych intuicyjnie osób.
Zapraszam, do miłego !
Niedziela 23.01 godz.11 – 15
Inwestycja : 77 zł
Katarzyna 784 363 646
Studio Dakini 531 576 198
dakini@dakini.pl

_________________________________

Katarzyna Cieślak – z wykształcenia socjolog, z pasji i zamiłowania do rozwoju duchowego od wielu lat zajmuje się odczytami karmicznymi i pracą z energią przy pomocy ustawień energetycznych, oraz ustawień systemowych – prowadzi sesje taneczne przy muzyce wysokowibracyjnej, kręgu kobiet, wycieczki rozwojowe, wykłady, warsztaty, maluje mandale Świętej Geometrii, śpiewa mantry – radosna, pozytywna, wiedźma współczesna. Prywatnie szczęśliwa i spełniona żona i mama dwóch dorosłych córek oraz 5 letniego synka.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *