Podstawy Tai i Qigong dla początkujących – maj 2023

Podstawy Tai i Qigong dla początkujących – maj 2023

Jeśli chcesz się zaprzyjaźnić ze swoim ciałem, uwolnić je od napięć, poczuć, co się w nim dzieje, kiedy się poruszasz, kiedy oddychasz, rozwinąć swoją uważność bez wysiłku i napięcia – trudno o lepszy sposób niż Tai Chi i Qigong

Tai Chi to piękny, płynny i lekki ruch. Całe Twoje ciało bierze w nim udział, Jesteś w centrum przestrzeni, wychodzisz na zewnątrz i powracasz do siebie. Coraz lepiej rozumiesz przemiany Yin i Yang, dawanie i przyjmowanie.

Qigong to wielka ilość różnorodnych, niezwykle przyjemnych ćwiczeń. Sam ruch jest bardzo prosty i łatwo go zapamiętać. Poruszamy się powoli, ale bardzo swobodnie. A wraz z ciałem porusza się nasza energia, oddech i umysł.

Zarówno Tai Chi, jak i Qigong są niezwykle korzystne dla naszego zdrowia, pomagają pozbyć się stresu i pośpiechu, a jednocześnie wzmacniają nas i dodają energii do działania. Dzięki Tai Chi i Qigong możemy zacząć cieszyć się życiem.

W trakcie naszego majowego kursu skupimy się właśnie na naszych odczuciach, świadomości, uważności – bez wysiłku, w swobodnej i pogodnej atmosferze. Nikt tutaj nikogo nie ocenia, każdy jest w swoim własnym miejscu drogi przez życie.

Ćwiczenia, które poznamy są bardzo proste. W ramach kursu otrzymasz filmy, które pozwolą Ci kontynuować praktykę Tai Chi i Qigong, a może zachęcą Cię do jej dalszego zgłębiania.

Nasz kurs jest przeznaczony dla początkujących, ale uczestnicy poprzednich kursów również znajdą w nim coś nowego . A poza tym samo spotkanie się w swobodnej atmosferze i wspólna praktyka jest wielką przyjemnością. Większość osób, które brały udział w poprzednich kursach zapisuje się na kolejne, więc chyba jest to coś dobrego

Po zakończeniu kursu możesz wziąć udział w kolejnym miesięcznym kursie, a od września dołączyć do jednej ze stałych grup Tai Chi – w tych grupach poznajemy również kolejne zestawy Qigong.

Kurs obejmuje 4 spotkania na sali, a także opisy praktyk i filmy, które pomogą Ci powtórzyć ćwiczenia w domu, a także kontynuować trening również po zakończeniu kursu.

ℹ Prowadzący: Adam Trocki. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na mój temat, zajrzyj tutaj: Tai Chi. Pomiędzy Niebem i Ziemią | (taichi-trocki.pl)

Gdzie ćwiczymy?
Studio Dakini – Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44

Kiedy ćwiczymy?
Od 9 do 30 maja 2023 w każdy wtorek od godziny 19:00 do 20:30.
Ubieramy się luźno i wygodnie. Załóż lekkie obuwie na cienkiej podeszwie lub skarpetki przeciwpoślizgowe.

Cena kursu: 200 zł.
(4 spotkania + materiały szkoleniowe – filmy, opisy ćwiczeń, uwagi i komentarze)
Ilość miejsc ograniczona, przedpłata gwarantuje miejsce na kursie.
Uwaga – do piątku 5 maja 2023 cena promocyjna 150 zł.

Dane do zapłaty:
– Przelew na rachunek bankowy: Sinae Beata Olszewska
mBank 41 1140 2004 0000 3502 8264 5158
W tytule przelewu napisz „Kurs podstaw Tai Chi i Qigong maj 2023”

ℹ Kontakt z prowadzącym: przez Messengera lub email: atrockitaichi@gmail.com

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *