Kurs Jogi Kundalini ROZWIŃ SWOJĄ UMIEJĘTNOŚĆ SAMOODCZUWANIA

Rozwiń swoją umiejętność samoodczuwania
to praktyki dla pogłębienia związku z intuicją, emocjami i instynktem.
Na co dzień jesteśmy zalewani ogromem informacji, często trudno nam rozpoznać co jest dla nas ważne, co jest prawdziwe, a co fałszywe.
A może nie potrzebujemy już więcej informacji, a raczej mądrości jak z nich skorzystać? Potrzebujemy podwyższonej zdolności do dokonywania wyborów, poprzez rozwinięcie systemu samo-odczuwania.
Pomocne tutaj okazują się praktyki Jogi Kundalini – poprzez sekwencje pozycji (asan), oddechu i dźwięku, które są ze sobą tak zintegrowane, by pozwolić Ci osiągnąć stabilny stan i przejawić się Twojej świadomej przytomności.
By móc realizować swój pełen potencjał potrzebujemy połączenia mądrości starożytnego świata z nowym współczesnym światem. Dlatego Joga i Medytacje Kundalini, które rozwijają system odczuwania Jaźni są tak istotne, żywotne i potrzebne w dzisiejszych czasach.
Na kursie poznasz proste metody, z którymi możesz pracować na co dzień:
ODDECH z pomocą technik pranajamy nauczymy się oddychać głęboko i świadomie, by skupiać uwagę na swoim wnętrzu.
KRIJA dzięki ćwiczeniom fizycznym pobudzimy podstawowe układy w ciele, usuniemy blokady, rozluźnimy napięcia, tym samym otwierając się i torując drogę do przepływu energii.
MEDYTACJA poznamy techniki, które pomogą nam uwolnić szkodliwe nawyki, lęki i blokady – by wejść w poczucie dobrostanu, samoakceptacji, wewnętrznego spokoju.
MANTRY I MUDRY – z pomocą wibracji dźwięku i pracą z punktami meridianowymi wpłyniemy na pracę układów w ciele, aby uaktywnić nasz twórczy potencjał.
Joga Kundalini dysponuje mocnymi narzędziami do transformacji i wzrastania, potrzebne jest jednie Twoje zaangażowanie, systematyczność i otwartość na zmiany.
Nazywam się Monika Mędrzak (Tej Kiret) i jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini (przez Kundalini Research Institute) Obecnie jestem w trakcie kursu poziomu II.
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie FB @jogakundalinizMoniką
A jeśli poczujesz, że chcesz praktykować dłużej, możesz także dołączyć do naszej stałej grupy we wtorki.
Na kurs obowiązują ZAPISY:
Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198,
fb: @Studio Dakini,
Monika Mędrzak: tel. 600326379
START 18.05.2023
Kurs to 4 spotkania po 1,5 godziny.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki w godzinach 19.00 do 20.30.
Terminy poszczególnych zajęć: 18.05, 25.05, 01.06 i 08.06.2023, (jeśli nie możesz uczestniczyć w którymś terminie istnieje możliwość odrobienia zajęć we wtorki)
Inwestycja w Twój dobrostan: 180 zł za 4 spotkania
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 50zł na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Parę pytań i odpowiedzi:
– czy trzeba mieć specjalną kondycję, by zacząć ćwiczyć jogę Kundalini?
* nie trzeba, dla każdej pozycji są warianty, które może wykonać każdy.
– jak wyglądają zajęcia?
* lekcja jogi Kundalini trwa zazwyczaj 1,5 godziny, rozgrzewamy się, wykonujemy przygotowany zestaw ćwiczeń, po których zawsze jest czas na relaks i medytację.
– jak przygotować się do ćwiczeń?
* najlepiej założyć luźny, wygodny strój,
dobrze jest zadbać, by nie jeść obfitych posiłków przynajmniej na 1-2 godziny przed zajęciami, gdyż to utrudnia wykonywanie niektórych ćwiczeń a także pozbawia energii, która musi być spożytkowana na trawienie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *