Podstawy Tai Chi i Qigong dla początkujących

Jest to kolejny nasz kurs podstaw Tai Chi i Qigong. Jest on przeznaczony zarówno dla osób, które brały udział w naszych poprzednich kursach, jak i dla tych z Was, którzy nie zetknęli się jeszcze z tymi ćwiczeniami.
Początkujący – nie obawiajcie się! Poradzicie sobie bez problemu . Na każdym z naszych kursów dla początkujących zajmujemy się podstawowymi zasadami, a są one proste i wynikają z naturalnych ruchów naszego ciała. A zarówno Tai Chi, jak i Qigong mają jedną wspaniałą cechę – najpierw wystarczy się zapoznać z prostym fizycznym ruchem, a potem stopniowo rozwija się nasza uważność, koncentracja, swobodny oddech. Zwiększa się nasza wrażliwość, świadomość, koordynacja ruchów. Rozluźniamy się i jednocześnie czujemy ożywienie, chęć do życia i działania. A ponadto – Tai Chi i Qigong to jeden z najzdrowszych rodzajów aktywności fizycznej .
Uczestnicy poprzednich kursów – Was również zachęcam do udziału! Do podstaw wracamy zawsze, nawet jeśli trenujemy już kilka lat. Ale każdy z moich miesięcznych kursów jest trochę inny, więc z pewnością nauczycie się czegoś nowego, co pogłębi wasze umiejętności i zrozumienie pięknej sztuki Tai Chi.
Dlatego mniej i bardziej zaawansowani mogą ćwiczyć razem – wykonują te same ruchy, ale w miarę postępu treningu odkrywają coraz to nowe tajemnice.
Inaczej mówiąc – zacząć jest bardzo łatwo, ale potem można zgłębiać tę sztukę przez całe życie.
W trakcie naszych marcowych spotkań poznacie prostą sekwencję Tai Chi do samodzielnego treningu w domu, ćwiczenia wspomagające zrozumienie i opanowanie pięknego, płynnego ruchu Tai Chi, a także szereg ćwiczeń Qigong, które pomogą Wam zobaczyć ich różnorodność i pomóc w wyborze kierunku dalszej praktyki.
Po zakończeniu kursu możesz wziąć udział w kolejnym miesięcznym kursie, a od września dołączyć do jednej ze stałych grup Tai Chi – w tych grupach poznajemy również kolejne zestawy Qigong.
Kurs obejmuje 4 spotkania na sali, a także opisy praktyk i filmy, które pomogą Ci powtórzyć ćwiczenia w domu, a także kontynuować trening również po zakończeniu kursu.
ℹ Prowadzący: Adam Trocki. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na mój temat, zajrzyj tutaj: Tai Chi. Pomiędzy Niebem i Ziemią | (taichi-trocki.pl)
Gdzie ćwiczymy?
Studio Dakini – Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44
Kiedy ćwiczymy?
Od 4 do 25 kwietnia 2023 w każdy wtorek od godziny 19:00 do 20:30.
Ubieramy się luźno i wygodnie. Załóż lekkie obuwie na cienkiej podeszwie lub skarpetki przeciwpoślizgowe.
Cena kursu: 200 zł.
(4 spotkania + materiały szkoleniowe – filmy, opisy ćwiczeń, uwagi i komentarze)
Uwaga – przy wpłacie zaliczki do poniedziałku 27 marca 2023 cena promocyjna 150 zł.
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198,
fb: @Studio Dakini
Zaliczka – 100 zł gwarantuje miejsce na kursie.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
ℹ Kontakt z prowadzącym: przez Messengera lub email: atrockitaichi@gmail.com

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *