OM Chanting w Bielsku Białej

Co to jest ?

OM Chanting jest starożytną metodą grupowego uzdrawiania, wykorzystującą kosmiczną, najczystszą wibrację pierwotnego, przenikającego cały wszechświat dźwięku OM, dla transformacji, uzdrawiania oraz przywracania harmonii w świecie ludzi i przyrody.

Jak działa?

Wibracja OM wyrównuje w nas wszelkie wibracje, które znajdują się w dysharmonii oraz pomaga podwyższyć wibracje naszego otoczenia.
Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc. OM Chanting oddziałuje na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Podczas praktyki nasza negatywność zostaje przetransformowana w pozytywność, a nasza aura oczyszczona. Ten proces transformacji możliwy jest dzięki zbiorowej wyższej świadomości grupy.
Przebywanie w wibracji OM ułatwia pozbycie się negatywnych emocji, myśli i energii, przywraca wewnętrzny spokój, radość i uczucie miłości. Prowadzi to do bardziej radosnego życia, wspomaga nasze zdrowie oraz praktykę medytacyjną.
Oprócz oddziaływania na wszystkich uczestników i ich otoczenie, energia powstająca w czasie praktyki Om Chanting może być też kierowana dla dobra innych ludzi, nieobecnych w kręgu, dla miejsc i sytuacji życiowych.

Jak to się robi?

Wszyscy uczestnicy siadają w odpowiedniej konstelacji w dwóch kręgach i podczas sesji odpowiednio zamieniają się miejscami, tak by każdy mógł skorzystać z centralnego, najsilniejszego, oddziaływania wibracji OM. Przez cały wcześniej ustalony czas 30/45/60 minut trwania sesji wszyscy bez przerwy śpiewają sylabę OM. Na końcu energia uzdrawiająca jest dodatkowo kierowana do osłabionych części ciała. Po tym każdy siedzi jeszcze chwilę w ciszy lub medytacji. Więcej szczegółów przekaże lider przed rozpoczęciem sesji.

Co Ty na to?

Teraz jest dobry czas na to, by realizować drzemiący w nas potencjał i dzielić się nim z całym światem, który bardzo potrzebuje ludzi gotowych przyczynić się do pozytywnych zmian.

Jeśli Ty także do nich należysz – DOŁĄCZ DO NAS ! :-)

Miejsce:
Studio DAKINI
ul. Partyzantów 44
Bielsko-Biała

Koszt: praktyka jest bezpłatna/ mile widziane datki
na pokrycie kosztów organizacyjnych

Szczegóły / prowadząca / kontakt:
Monika Szkółka
tel.: 691817366
e-mail: monica.5@poczta.pl

Podziel się też informacją o praktyce OM Chanting z tymi, którzy mogliby być nią zainteresowani!

Więcej informacji na temat OM Chanting:
www.omchanting.org/pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *