Odżywianie małych dzieci – warsztaty dla rodziców

Trening Zdrowego Życia oraz Studio Dakini mają wielką przyjemność zaprosić rodziców małych dzieci na organizowane z okazji Dnia Dziecka warsztaty poświęcone zdrowemu odżywianiu maluchów. Przewidujemy dwa bloki warsztatowe:

– 11.00-13.00 odżywianie matki karmiącej + rozszerzanie diety niemowląt.

– 15.00-17.00 odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Szczególnie dużo miejsca poświęcone będzie znaczeniu pokarmów roślinnych w diecie dzieci małych i dużych, będzie też czas na pytania i wymianę doświadczeń i pomysłów na zdrowe i smaczne posiłki dla najmłodszych.

Warsztaty poprowadzi Daria Zinkiewicz, doradca i coach dietetyczny. Studiowała Nutritional Therapy na Institute of Health Sciences w Dublinie. Jest też trenerem personalnym, instruktorem pilates i certyfikowanym instruktorem zajęć dla kobiet w ciąży. Pasjonatka i promotorka zdrowego stylu życia, diety roślinnej i bycia eko – w szerokim tego słowa znaczeniu. Specjalizuje się w diecie roślinnej dla całej rodziny. Prywatnie matka dwójki wege maluchów.
Od kilku lat pod nazwą Trening Zdrowego Życia prowadzi konsultacje dietetyczne, sesje coachingu dietetycznego oraz warsztaty zdrowego odżywiania – szczególnie w zakresie diety roślinnej – dla dzieci i dorosłych, a także treningi personalne i grupowe, specjalizuje się w zajęciach pilates, pilajoga, zdrowy kręgosłup oraz w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży.

Warsztaty mają charakter informacyjny i będą prowadzone w grupie uczestniczek, w czasie ich trwania nie będą oferowane żadne konsultacje indywidualne.

Cena:
– do 15 maja 30 złotych,
– od 15 maja 40 złotych.

Dla rodziców chętnych do wzięcia udziału w obu częściach cena wynosi:
– do 15 maja 50 złotych,
– po 15 maja 60 złotych.

Obowiązują wcześniejsze zapisy:
– mailowo na adres: biuro@treningzdrowegozycia.pl
– telefonicznie pod numerem: +48 538 046 667
– przez messenger: wiadomość do strony https://www.facebook.com/DariaZinkiewiczTrenerZdrowejDiety/

W trosce o atmosferę w czasie spotkania prosimy o pozostawienie dzieci dziadkom lub opiekunkom tak aby wszyscy mogli w spokoju skupić się i wynieść jak najwiecej korzyści ze spotkania.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *