Narodziny lotosu- powrót do swojej Pełni , warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

11008482_859710914072517_1592702555904892868_n11008482_859710914072517_1592702555904892868_n
Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka , jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym , dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny. To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego porodu – przyszłych rodziców, położne, doule, osoby wspierające proces narodzin, i tych którzy chcą dopiero zaprosić dziecko do swej przestrzeni .. a także każdego , kto chce zneutralizować swoją traumę narodzeniową i stworzyć Nową Wizję Narodzin w Miłości , w połączeniu ze swoim ciałem, by móc żyć w Pełni swego potencjału.

Na warsztacie dowiesz się :

– jak przygotować się w sposób holistyczny, świadomy do ciąży i narodzin
– o potencjale porodu
– o mocy płynącej z doświadczenia porodu naturalnego, świadomego
– o tym, czym są Narodziny Lotosu i jakie są jego korzyści i jak się do nich przygotować
– poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny, uzdrawiająca moc dźwięku
– nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
– jak tworzyć i utrzymać Świętą Przestrzeń podczas porodu
-doświadczysz ponownych narodzin i tworzenia Nowej Wizji Narodzin metodą rekodingu odcisku limbicznego Eleny Tonetti Vladimirovej,

Metoda rekodingu odcisku limbicznego warsztaty i sesje indywidualne koncentruje się na świadomej kreacji Nowego Życia w Miłości, rekodowaniu zapisów w naszym układzie limbicznym ( emocjonalnej części mózgu, która nie podlega racjonalnej funkcji myślenia -korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości.W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej mocy.
Rodząc siebie na nowo w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą ,ze sobą ,ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także na nowo zaprojektować swoje życie.

” Pępowina łącząca dziecko z łożyskiem reprezentuje nasze odczucie połączenia , relacji z innymi lub jej braku. (…)
” Narodziny lotosu” dzięki trosce o pępowinie i łożysko stwarzają czas na nawiązanie więzi.”
Shivam Rachana , Narodziny w nowym świetle.

Odzyskiwanie swojej Pełni to dla mnie także odzyskanie połączenia ze swoim łożyskiem, które symbolizuje pierwotne połączenie z Matką i odzyskanie pępowiny, symbol połączenia z Wielkim Duchem i mądrością przodków, odzyskanie tego pierwotnego połączenia i mnóstwo wglądów i inspiracji zawdzięczam swoim lotosowym dzieciom .
Na warsztacie skoncentrujemy się na odzyskaniu mocy i swego pierwotnego połączenia , na uzdrowieniu i transformacji emocji i zapisów związanych z traumą narodzin, ze zbyt szybkim odcięciem pępowiny i inymmi praktykami , które zakłócaja naturalny rytm porodu. Będziemy odzyskiwać swą pępowinę i placentę, przywracając tym samym pierwotne połączenie z Matką Ziemią i Ojcem Niebo, honorując i uświęcając moment narodzin i powracając do swojej Pełni .

Będzie to także czas na doświadczanie głębokiego relaksu,poszerzania umiejętności bycia rozluźnionym a równocześnie obecnym w swoim Centrum, by móc z łatwością radzić sobie wśród silnych wrażeń porodowych i życiowych wyzwań.

Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam…
Spotkajmy się , by doświadczyć transformującej mocy Pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

prowadzenie:
Kamila Domin -” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu , lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem.
www.przebudzeniebogini.blogpsot.com
www.wayofthesound.com

czas : 22.03, niedziela 11.00-18.00
inwestycja :140 pln za os, dla par 250 pln
rezerwację miejsca stanowi zaliczka w wys.50 zl do 20.03

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *