Movement – nowe zajęcia w Dakini

Movement to przede wszystkim poszukiwanie swojej własnej drogi w poruszaniu się, wsłuchiwaniu się w siebie i wykorzystaniu w pełni potencjału ciała. Esencją życia jest ruch. Ruszając się, poznajemy samych siebie.

Movement wykracza daleko poza konwencjonalne wyobrażenie ruchów spotykanych na zajęciach fitness. Łączy w sobie trening ciała i umysłu traktując je jako jedność. Po nauczeniu się podstawowych ruchów wprowadzamy elementy swobodnej improwizacji, w której ciało podąża za umysłem, a umysł za ciałem. Poszukujemy ruchu autentycznego wypływającego z emocji, gestu i pamięci ciała. Sprawność fizyczna, siła, wytrzymałość jest jedynie początkiem do wspaniałej przygody z ruchem, doświadczenia przyjemności bycia we własnym ciele i działania. Dlatego właśnie na zajęciach movement nie ma ani gorszych, ani lepszych.

Każdy przychodzi z własnym doświadczeniem i pracuje nad sprawnością własnego ciała. Tutaj sprawność rozumiemy zarówno jako świadomość ciała, jak i jego siłę, wytrzymałość, gibkość i mobilność. Faktem jest jednak to, że trening movement wymaga ambitnego i świadomego podejścia do ruchu.

Pierwsze zajęcia odbędą się 10 stycznia 2018r. o godz. 16:45 w Studio Dakini
ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała

wejście jednorazowe – 25 PLN
karnet 4 x 1 wejście – 80 PLN (ważny 4tyg.)
karnet 5 x 1 wejście – 100 PLN (ważny 5tyg.)
karnet 8 x 1 wejście – 150 PLN (ważny 8tyg.)

Masz pytania? Zadzwoń 531-576-198 Ola/ 669-700-241 Marcin
Serdecznie zapraszamy :)

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *