Medytacja KUNDALINI wg OSHO

MEDYTACJA DYNAMICZNA I MEDYTACJA KUNDALINI

Osho, jeden ze wschodnich Nauczycieli i Mistrzów twierdził, że ludziom Zachodu trudno jest medytować w klasycznej pozycji na poduszce lub w pozycji stojącej, dlatego, że jest w nich dużo niepokoju, wewnętrznego gwaru i chaosu. Dlatego zaproponował jako fazę początkową – medytację w ruchu.

My także zapraszamy, do doświadczenia tego rodzaju medytacji. Poprzez intensywny ruch, potrząsanie ciałem, szybki, niekontrolowany oddech – w ciele pobudzane są fale energii, które „wylewają się” na zewnątrz, zabierając ze sobą złość, agresję, lęk, smutek, rozpacz i inne trudne emocje zalegające w naszych ciałach. Dzięki temu odkrywamy wewnętrzną przestrzeń i kontaktujemy się z odwieczną głęboką ciszą.

Raz w miesiącu, w piątek w godzinach od 20.00 do 21.30 zapraszamy do uczestnictwa w tym oczyszczającym doświadczeniu. Medytacja dynamiczna, jak sama nazwa wskazuje, jest bardzo intensywna i dlatego w szybki sposób pozwala uwolnić się od niechcianego bagażu emocjonalnego. Medytacja kundalini pobudza energię zgromadzoną w dole kręgosłupa i obdarowuje witalnością i radością.

ZAPRASZAMY :)

Prowadzi Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej

koszt 25zł (dla uczestników spotkania poprzedzającego medytację łączny koszt 50zł )

zgłoszenia: tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *