MANTRATEKA – oddech śpiew taniec mantra medytacja

W sobotnie popołudnie, w tym szczególnym dniu, który wciąż jeszce wibrować będzie najbardziej miłosnym czasem w roku zapraszam na piękną, głęboko uzdrawiająca i oczyszczającą sesję z mantrami i muzyką wysokowibracyjną – śpiew, taniec , medytacja.

Czym jest wspominana tak często w świecie duchowości MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA ? to czysta, niezależna, niezawisła, nieskończona, nieograniczona niczym i nikim Boska energia Źródła, praenergia – Absolut w nas, reprezentacja Boga na Ziemi przez nasze serca.
Kiedy dotrzemy do źródła tej energii w nas – my również stajemy się wolni, niezależni – stajemy się pełnią i z tej pełni obdarowywać możemy i siebie i innych.

Mantry – Święte Pieśni, rodzaj medytacji z użyciem wibracji głosu, słów, najczęściej z sanskrytu lub języka Gurmukhi – ich intonowanie jest niezwykle mocną modlitwą, uzdrawiającą praktyką medytacyjną. Wniesienie do swojego systemu energetycznego najwyższej wibracji, Imienia Boga ma moc transformacji, uzdrowienia, oczyszczenia i przywrócenia naszej pierwotnej energii, jaką jest Miłość.
Wibracja specjalnych słów, wprowadzana przy pomocy własnego głosu do środka, do duszy, ciała i umysłu jest niezwykle intensywna i głęboka – mantry są nośnikiem Miłości i Światła ponad czas i przestrzeń, są pomostem łączącym z Bogiem, z Wszechświatem.

Do sesji wybiorę mantry proste, gotowe już pieśni, sylabowe(np. mantra Ma, mantra Om) aby każdy mógł śpiewać i uczestniczyć w medytacji aktywnie. Podobny efekt daje samo zanurzenie się w tej melodyjnej przestrzeni, więc jeśli z jakiś powodów nie chcesz, czy nie możesz śpiewać, możesz również uczestniczyć poprostu sama swoją obecnością.
Zapraszam serdecznie !

Koszt 35zł
Info pod numerem tel 784363646
15.02.2020 godzina 18.00
Studio Dakini, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 44

Prowadzi:
Katarzyna Cieślak – pasjonatka tańca i śpiewu wszelkiej formy, miłośniczka mantr i muzyki wysokowibracyjnej. Z wykształcenia socjolog z zamiłowania i pasji do rozwoju duchowego razem z mężem zajmują się od kilku lat diagnozowaniem Karmicznym, szerokopojętą praca z energią i polem, przy pomocy autorskich metod odczytów energetycznych i wglądów przy pomocy klocków znaczeniowych i figurek. Śpiewa mantry, maluje obrazy Świętej Geometrii, Kobieta z energią – żona, mama – radosna, wesoła, spontaniczna, wiedźma współczesna.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *