Kurs jogi Vinyasa od podstaw z Anną

Zapraszam na kurs jogi Vinyasa od podstaw, dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą w tym stylu. Vinyasa to joga płynnych przejść, gdzie oddech nadaje rytm ruchom, gdzie pogłębiamy uważność naszego oddechu. Przez dwa miesiące będziemy się uczyć jak lekko płynąć i jak dać się prowadzić oddechowi jednocześnie pogłębiając świadomość naszego ciała, jego możliwości i wyzwań jakie nam stawia, w zgodzie ze sobą, tu i teraz.
Kurs obejmuje 8 spotkań raz w tygodniu, po 75 minut.
Podczas kursu zapoznasz się z podstawowymi asanami i ich połączeniem w sekwencje (może słyszałeś/słyszałaś o powitaniu Słońca? To jedna z takich sekwencji) przy pomocy oddechu.
Każde spotkanie zaczyna się i kończy praktyką uważnego oddechu – pranajamą.
W Studiu są maty i inne pomoce potrzebne przy praktyce. Jeśli masz swoją matę, możesz ją wziąć ze sobą.
Termin:
poniedziałki, godziny 17.30- 18.45 (8 zajęć po 75 minut )
Miejsce: Studio Dakini, Partyzantów 44, Bielko-Biała.
Cena za cały kurs: 290 zł
(8 zajęć po 75 minut )
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 90 zł tytułem „kurs jogi Viniyasa od 21.09″
Nr konta: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 200 zł wpłacamy gotówką na pierwszych zajęciach.
Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!
Prowadząca:
Ania Studencka„Weź Oddech”:
Uczę Vinyasa jogi, czyli jogi płynnych przejść, gdzie asany łączą się z oddechem przykładając dużą wagę do świadomości własnego ciała, pracy tu i teraz, w uważności na płynące z ciała sygnały. Nieodłączną częścią prowadzonej przeze mnie praktyki jest uważność na oddech, nie tylko w ruchu ale również w relaksie, dlatego stałą częścią zajęć jest pranajama.
W 2022 roku odbyłam kurs nauczycielski 200YTT jogi w stylu Vinyasa pod okiem Nathanii Stambouli i od września jestem certyfikowaną nauczycielką (RYT 200). Od grudnia 2022 kuntynuuję swoją nauczycielską przygodę na kursie drugiego stopnia 300YTT pod okiem Nathanii Stambouli i Abigail Aller.
Joga pojawiła się w moim życiu w 2003 roku jednak praktykę regularną zaczęłam w 2020 roku jako formę pracy ze sobą po doświadczeniu depresji. Podczas pandemii dołączyłam do internetowej Yogi Flight School gdzie odbyłam dwumiesięczny kurs pozycji odwróconych i balansujących, i od tego czasu jestem zakochana w tych pozycjach i ich wpływie na nasze ciało i umysł: dzięki jodze żyję każdego dnia.
Prócz tego jestem mamą, ogrodniczką i fitoterapeutką z wykształcenia i powołania, zakręcona ekologicznie i w duchu slow life, prowadzę w ogród permakulturowy oraz gram na misach kryształowych. W wolnym czasie staję na głowie, pracuję w ogrodzie, szydełkuję kolorowe chusty, plotę srebrne plecionki i układam koraliki medytacyjne Mala.