Kreatywne Wglądy w Swoje Życie – twórcze działania pobudzające prawą półkulę (m.in. Mapy Marzeń)

601887_505673956153292_817906082_n

Jak zmienić swoje życie na bardziej szczęśliwe, jak zobaczyć o co nam tak naprawdę w życiu chodzi? Mogą nam w tym pomóc tak zwane Kolorowe Obrazki czyli wyklejanie Mapy Marzeń. Ale nie tylko to. Zapraszamy na comiesięczne spotkania, na których oprócz Map Marzeń tworzonych, aby „pooglądać” kolejne aspekty swojego życia, będziemy pobudzać prawą półkulę mózgu w jeszcze inne sposoby. Jakie? Będziemy się uczyć rozwiązywania konkretnych problemów poprzez mapowanie, przekonamy się, jakie znaczenie ma cytat wybrany przez każdego z nas na dany miesiąc, będziemy tworzyć kreatywne historie, które połączą nas z podświadomością. Czyli – zapraszamy na Kolorowe Obrazki, ale w nowej odsłonie – bogatszej, bardziej twórczej.

A później, tego samego piątkowego wieczoru zaprosimy Was na jedną z odsłon medytacji w ruchu czyli albo na Medytację Dynamiczną albo na Medytację Kundalini.

Prowadzi: Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej
Miejsce warsztatów: Studio DAKINI Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44 (tel. 531 576 198)
Cena: 30 złotych

Zapraszamy również do Medytacji wg.Osho bezpośrednio po warsztacie dla uruchomienia przepływu energii powstałej w mapach marzeń. Razem oba spotkania taniej- 50zł zamiast 55zł
zgłoszenia: tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *