Koncert Kamertonów Solfeggio „Moc Błogosławieństwa”

Zapraszam Cię w podróż do własnego wnętrza, zanurzenie się w strumieniach dźwięku Kamertonów. To, co jest potężne w kamertonach, to nie sam dźwięk, ale to, co odbieramy, czyli wibracja dźwięku.
Dźwięki wydawane przez te instrumenty są całkowicie czyste. Kamertony posiadają określone częstotliwości, które są uważane w medycynie alternatywnej za szczególnie uzdrawiające dla ludzkiego ciała.
Odpowiednie częstotliwości tzw. SOLFEGGIO HARMONIC wibrują w dziewięciotonowej skali. Dźwięki te znano już w starożytności. Były one „święte”, ponieważ już wówczas znano ich oddziaływanie. Określone sfery ograniczeń ludzkiej natury uwalniały się pod ich wpływem. Zakres częstotliwości dźwięków zwanych solfeżowymi obejmuje od 174 Hz do 1122 Hz. Natomiast zakres podstawowej energii życiowej człowieka to siedem częstotliwości 396, 417, 528, 639, 741, 852 i 963 Hz tak jak siedem tonacji i siedem kolorów tęczy.
Częstotliwości SOLFEGGIO mają niezwykłe działanie! Kiedy doświadczasz relaksacji dźwiękiem kamertonów, wejdziesz w stan medytacji.
Dzięki nim masz możliwość uwolnić się od fizycznego i emocjonalnego bólu (Karmy), od poczucia winy i strachu, otworzyć czakrę serca, poprawić relacje międzyludzkie, polepszyć intuicję, a także zachować stan wewnętrznej harmonii.
Doświadczysz jak to jest, kiedy wystawiając umysł i ciało na częstotliwości Solfeggio, możesz łatwo osiągnąć głębokie uzdrowienie oraz umożliwić wyższym częstotliwościom wprowadzić Cię w stan rozszerzonej świadomości.
Ponadto udowodniono, że dźwięki o częstotliwościach solfeżowych słuchane w stanie medytacji, znacząco poprawiają funkcjonowanie pamięci i koncentracji, wpływają na wzrost poziomu inteligencji i nastawienie na twórcze rozwiązywanie problemów.
Dźwięki solfeggio – 9 uzdrawiających częstotliwości:
174 Hz – uwalnianie od podświadomych lęków i traum
285 Hz – przyspieszenie świadomej ewolucji
396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu
417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany
528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)
639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie
741 Hz – budzenie intuicji, wewnętrznego „ja”
852 Hz – powrót do duchowości
936 Hz lub 963 Hz – aktywator szyszynki (jasnowidzenie), transcendencja
1122 Hz – wyciszanie, łączenie z nadświadomością

Gra: Dakini Alexandra
doświadczona nauczycielka jogi i medytacji oraz terapii dźwiękiem mis i gongów, kamertonów, głosu w pracy indywidualnej i grupowej.
Ponadto, wieloletnia witarianka, świadoma, szczęśliwa i spełniona Kobieta. Założycielka Studio Dakini, które stało się energetycznym miejscem mocy w Bielsku-Białej.
Uczestniczymy w wygodnej pozycji leżącej, na macie, okryci kocami, co dodatkowo sprzyja odprężeniu.
Ze względu na limit miejsc wymagane jest potwierdzenie udziału w koncercie. Proszę o przyniesienie ze sobą swojej maty i kocy do przykrycia.
Rezerwacja miejsc (limit):
mail: dakini@dakini.pl,
tel. 531 576 198,
PW.: Studio Dakini

Płatność po koncercie, proponowana 40-70 zł, w zależności od tego, jaką wartość będzie miał dla Ciebie koncert.
Koncert odbędzie się w Studio Dakini, w Bielsku-Białej, ul.Partyzantów 44

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *