Koncert Gongów i Mis Tybetańskich

Zapraszam Cię w podróż do własnego wnętrza, zanurzenie się w strumieniu dźwięków. Doświadczysz jak to jest, kiedy dźwięki gongów przenikają Twoje ciało i wprowadzają Cię w stan głębokiego relaksu. Uruchomi to proces uwolnienia blokad i napięć w ciele, wglądu w siebie i otwarcia na nowe potencjały. Odzyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa, intuicję i jasność umysłu..

Gra: Dakini Aleksandra Żochowska
doświadczona nauczycielka jogi i medytacji, terapeutka dźwiękiem mis i gongów w pracy indywidualnej i grupowej, przewodniczka poprzez ciało do nieograniczonej świadomości.
Ponadto , wieloletnia witarianka, świadoma, szczęśliwa i spełniona Kobieta. Stwórczyni Studio Dakini, które stało się energetycznym miejscem mocy w Bielsku-Białej.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem i pełnią życia, wyzwala pierwotną, wewnętrzną radość i harmonię..
To prosta metoda, która zadziwia swoim pięknem, ale przede wszystkim skutecznością. Wibracja gongów i mis potrafi dotrzeć do tych części ciała, w których często utkwiły napięcia powstałe pod wpływem świadomych i nieświadomych stresów. Fala dźwięku w delikatny, ale skuteczny sposób wnika w te miejsca i uruchamia w nich przepływ energii, na powrót budzi je do życia. Ten przepływ usuwa blokady i podnosi energię ciała, Nakierowuje to cały organizm w stronę harmonii i zdrowia.
A przy tym harmoniczne tony i wibracje otulają nas i przenikają do wnętrza ciała, czujemy się zanurzeni w dźwięku mis i gongów (stąd nazwa kąpieli dźwiękowej).
Umysł przechodzi w stan głębokiego odprężenia, harmonizują się półkule mózgowe, pojawiają się fale alfa lub theta. Oddech wydłuża się i pogłębia , ciało i umysł stają się głęboko zrelaksowane.

To fenomen gongu i mis dźwiękowych, że mają tą niezwykle rzadką właściwość przekazywania energii bezpośrednio do ciała i zostaje ona w ciele jeszcze kilka dni po seansie.

Z kolei dzwonki Shanti zachwycają bajkowym nastrojem beztroskiego dzieciństwa, wrażenia przebywania w baśniowej krainie.

Warto wiedzieć, że terapia dźwiękiem jest coraz częściej wykorzystywana jako:
– forma rehabilitacji pourazowej w celu przyśpieszenia leczenia różnych dolegliwości
– forma psychoterapii, jako pomoc w usuwaniu lęków i depresji
– forma odnowy biologicznej (regeneracja komórek, rozluźnienie mięśni i całego ciała)
Uczestniczymy w wygodnej pozycji leżącej, na macie, okryci kocami, co dodatkowo sprzyja odprężeniu.

Ze względu na limit miejsc wymagane jest potwierdzenie udziału w koncercie. Proszę o przyniesienie ze sobą swojej maty i kocy do przykrycia.

Rezerwacja miejsc (limit):
mail: dakini@dakini.pl,
tel. 531 576 198,
PW.: Studio Dakini

Płatność po koncercie, proponowana 40-70 zł, w zależności od tego, jaką wartość będzie miał dla Ciebie koncert.
Koncert odbędzie się w Studio Dakini, w Bielsku-Białej, ul.Partyzantów 44.

Więcej informacji:
www.dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *