Kobiecy Krąg w ruchu: 3 Królowe

Kobiety, przyjaciółki, matki, babki, siostry, ciotki, córki, żony, kochanki…wiedźmy…
tęsknimy za sobą i za wspólnym czasem, prawda?
Za byciem razem, spędzaniem chwil na niespiesznym, radosnym przenikaniu się w przestrzeni serca.
Za wspólnym tańcem, ruchem, dotykiem, masażem, śpiewem…
Za wspólnymi rytuałami…
Dlatego chcemy się spotkać dzień po święcie 3 Króli: 7mego stycznia, w Dakini. Niechże zaświętują „3 Królowe”.
W zgodzie na swoją inność, różnorodność…zmęczone podziałami szukać będziemy w ruchu drogi do samych siebie i siebie nawzajem. Głęboko wierzymy bowiem w to, że każda z nas jest wartościowa dokładnie taka jaka jest. Ma w sobie to czego potrzebuje, możliwości i talenty, by żyć pełnią swojego życia.
Prawda i szczęście są w nas a naszym zadaniem jest połączenie się w pełni z tym co jest prawdziwe i żywe w nas samych w naszych sercach, duszach i ciałach.

Zapraszamy Ewa Wolf i Joanna Tamaya
Koszt: 50 zł
O prowadzących:
Ewa Wolf- góralka, matka nomadka. Kulturoznawczyni, fotografka, performerka i tancerka. Masażystka oraz chirurg fantomowy. Prowadzi regularne zajęcia ze świadomości ciała. Inspiracji do pracy obecnie szuka w Kursie Cudów, Technikach Uwalniania, Terapii Krzyżowo Czaszkowej, Feldenkraisie, Kontakt Improwizacji, Tańcu spontanicznym, The Work, metodzie Lowena, EFT, Fizyce Kwantowej, Dwupunkcie, Mocnym trzymaniu, Ustawieniach Rodzin, oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Wszystkich interesujących ją dziedzin używa do kalejdoskopowego wyrażania siebie, do czego zachęca innych.

Joanna Tamaya- certyfikowany coach, terapię Gestalt poznała w ITG w Krakowie, od lat rozszerza swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach związanych z pracą ciała i terapii ruchem, praktykująca Contact Improwizację, tantrę oraz medytację, związana ze szkołą Gurdżajewa. Przez 10 lat właściciel firmy reklamowej Matrix Promotion obecnie prowadzi swoją działalność. Żyjąca w szczęśliwym związku mama 12letniej Alicji.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *