Joga Kundalini -wyreguluj swój układ limfatyczny

Czy wiesz jak istotne znaczenie ma dla zachowania Twojego zdrowia układ limfatyczny? Wspiera on prawidłową pracę układu immunologicznego, krwionośnego oraz pokarmowego. Chroni organizm przed szkodliwymi drobnoustrojami, jest pośrednikiem w wymianie pomiędzy krwią a innymi tkankami oraz transportuje niektóre składniki odżywcze. Jego zaniedbanie może prowadzić do wielu niepożądanych efektów jak powiększenie węzłów chłonny, ból kości czy obrzęki nóg.
Już w najbliższą środę na zajęciach z jogi Kundalini, poznasz sposób na poprawę pracy swojego układu limfatycznego poprzez praktykowanie odpowiednio dobranej kriyi.
Środa to również dla wielu z nas środek tygodnia pracy, możesz odczuwać zmęczenie tak fizyczne jak i psychiczne.
Kończąca zajęcia medytacja w ogromnym stopniu pozwoli uspokoić Twój umysł.
Prowadzący:
Keval Darshan Singh/ Remi Wiaterek
„Joga jest moją codzienną duchową praktyką, której poświęcam wiele czasu i energii, co pozwala mi doświadczać jej bezkresnej szczodrości na płaszczyźnie życia tak duchowego jak i fizycznego.
Już pierwsze spotkanie z jogą Kundalini, które miało miejsce kilka lat temu, pozwoliło mi na zrozumienie jej potencjału i zafascynowało mnie do tego stopnia, że natychmiast zapisałem się na kurs nauczycielski. Obecnie mogę cieszyć się certyfikatem wydanym przez IKYTA (Międzynarodowy Instytut Jogi Kundalini). Nie sposób jednak zatrzymać się w realizowaniu prawdziwej pasji i obecnie jestem już w trakcie kursu nauczycielskiego drugiego stopnia.”

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *