GONG PUDŻA – Majowa Ceremonia Dźwięku

GONG PUDŻA Ceremonia Dźwięku
z Izabelą Wołowiec i Dakini Alexandrą
Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy.
Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki gongów wywołują archaiczne doświadczenia. Trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania wibracji w całym ciele. Poprzez rezonans wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.
Podczas Pudży zanurzamy się w sobie, aby spotkać się z własną duszą, aktualnym tematem, uczuciem, snem lub innym wymiarem. Rezultatem są kreatywne wglądy i odpowiedzi.
W czasie Gong Pudży wchodzimy w stan medytacji lub też zasypiamy, często snem świadomym.
Prowadzące ceremonię Izabela i Dakini Alexandra grają na wielu gongach, podczas kiedy uczestnicy „kąpią się” w uzdrawiających wibracjach gongów. Wyłania się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu, co sprzyja uaktywnieniu nowych perspektyw.
Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.
Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży !
Proszę zabrać wygodne ubranie, pudży doświadczamy na leżąco.
Grają:
Izabela Wołowiec
psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody; astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech, prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną, jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.
Dakini Alexandra – nauczyciel jogi, terapeutka dźwiękiem wg Metody Petera Hessa i wg szkoły nepalskiej, opiekunka Studia Dakini, frutarianka, buddystka.
Kiedy: 08.05.21, godz. 19:00 – 22:00
Gdzie: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała
Inwestycja: 111 zł

Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc i karimatę, większość czasu spędzamy na leżąco.
Informacje & zapisy:
T: 531 576 198
E: dakini@dakini.pl
Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *