Całonocna GONG Pudża & Geokultura na Jurze

10391026_787856501333507_2551901090797895245_n

Wędrówki po Jurze dla tych, którzy więcej czują, widzą i wiedzą & całonocna Gong Pudża

W programie:
Medytacje Gaia – Touch wg Marko Poganik
7 ćwiczeń na optymalne uziemienie
Świat widoczny i przycznowy w krajobrazie i kontekscie indywidualnym
Wspólnota istot Gaji
CAŁONOCNA GONG PUDŻA

Do zabrania: prosimy zabrać koc do medytacji na Jurze, prowiant, bo nie będzie czasu na zamawianie obiadu, matę i koc na Pudżę

Zbiórka: spotykamy się o 9.00 przy Bramie Krakowskiej w Ojcowie

Wymiana energetyczna:
Geokultura + Pudża 250 zl
Tylko Geokultura lub tylko Pudża 150 / 150 zł

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata na konto Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, ul. Kazimierska 75, 24-120 Kazimierz Dolny, PKO Bank Polski, nr konta: 80 1020 4317 0000 5602 0134 9851 z dopiskiem „Geo- Pudża”

Pudża 12.08, godz. 21.00 – 9.00 – spotykamy się od 20.00 w miejscu:
Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” w Sąspowie
Sąspów 32
32-048 Jerzmanowice

Prowadzący:
dr Sławomir Sówka
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie energetyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 12-letnie doświadczenia z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.

mgr Izabela Wołowiec
psychotronik ze szczególnym darem uzdrawiania i 20-letnim doświadczeniem, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody; astrologią, malarstwem i ceramiką, prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii i Włoszech, wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną, jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.

Aleksandra Żochowska – nauczyciel jogi, terapeuta dźwiękiem mis i gongów.

OPIS :
Frajdę przebywania na Jurze wyniosłem z dzieciństwa. Kiedy coś szło „pod prąd” wsiadaliśmy z rodzeństwem na rowery i zmykaliśmy na Jurę. Tym razem idziemy już z tym, co może przez nas płynąć i działać, bliżej Gaji – duszy Ziemi a więc bliżej samego siebie, bliżej innych, roślin, zwierząt i skał…. ale frajda pozostała.
Wejście w krajobraz i przynajmniej podjęcie próby zobaczenia miejsca i krajobrazu w sposób holistyczny, wielowymiarowy oznacza ścieżkę uzdrawiania. Czy tak potrafimy? Moment, w którym widzimy miejsce lub krajobraz w szerszym kontekście i znaczeniu jest momentem, w którym na nowo postrzegamy samych siebie. Może nawet obejmujemy i przytulamy inne światy i istoty, także te niewidzialne.
Jako cywilizacja uprościliśmy wielowymiarową przestrzeń do tego co rozumie i dopuszcza umysł i dlatego nie jesteśmy w stanie stworzyć pokoju, w pierwszej kolejności pomiędzy człowiekiem i przyrodą lub człowiekiem i Ziemią i dopiero w drugiej kolejności pomiędzy ludźmi.
Spotkamy się w miejscach mocy Jury Krakowsko – Częstochowskiej, nieprzerwanej żyły życia pomiędzy dwoma potężnymi czakramami Ziemi – tym na Wawelu i tym na Jasnej Górze. Jura generuje impulsy, inspiracje, impulsy miłosne, impulsy pokoju, które rozprzestrzeniają się po całym rejonie i przyjmują najróżniejsze formy w kulturze i życiu….. Wejdziemy też w miejsca, które mają struktury traumy.
Podobnie jak ludzie, również miejsca i krajobrazy chcą uwolnić się od warst uwikłań i traumy, odzyskać swoje pierwotne przeznaczenie i funkcję, wyzwolić się ze sztucznych podziałów. Chcą tak samo stać się wolne. Człowiek może pomóc miejscom i krajobrazom uwolnić się od obciążeń z przeszłości i odwrotnie. To co nazywamy miejscami mocy to organy Gaji, które są jej potrzebne, które chce odzyskać aby nieprzerwanie wspierać procesy życiowe i ciągłe tworzenie całego złożonego świata, który znamy. Takie miejsca mogą pomóc ludziom odzyskać swoje siły życiowe, inspirację, stać się wolnym i pełnym mocy, wrócić do wielowymiarowego postrzegania.
Medytacje Gaia – Touch wg Marko Pogacnik służą przede wszystkim temu żeby pogłębić nasze relacje z ziemskim kosmosem. Zostały one zainspirowane poprzez istoty elementarne w szeregu świętych miejsc na Świecie. Istoty Świadomości Gaji zaoferowały je ludziom aby dostroić ich do wielowymiarości naszej planety. Medytacje działają również w odwrotnym kierunku: wykonując je wspieramy miejsce i działające tam istoty w ich staraniach zachowania i rozwijaniu ich unikalnego i rajskiego charakteru.
To nowe podejście staje się fundamentem nowej cywilizacji, która powoli powstaje i którą słynny słoweński rzeźbiarz, geomanta i autor Marko Poganik nazwał Geokulturą. Mowa o kulturze, która się rozwija w harmonii z Ziemią i jej istotami, geomancja jest jej częścią składową.
Siły i istoty, które nie mają postaci fizycznej odgrywają olbrzymią rolę w procesie w którym rozwija się świat zamanifestowany. W harmonii z twórczą dłonią Gaji istoty elementarne tworzą decydujący most pomiędzy światem widocznym i przycznowym. Przypomnijmy sobie jak rozmawiać z tymi istotami, miejscami i światami. Odzyskajmy TERAZ umiejętność widzenia i postrzegania najpiękniejszych części rzeczywistości!
Sławomir Adam Sówka

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *